DataLife Engine > Україна > Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочали 17 закладів охорони здоров’я
Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочали 17 закладів охорони здоров’я15.06. Разместил: yuriy |
|
Зсічня до середини червня 2026 року в межах реалізації проєкту «Промінь надії» 17 закладів охорони здоров’я розпочали власну генерацію електроенергії. Загальна встановлена потужність введених в експлуатацію сонячних електростанцій становить 1 650 кВт.
Наразі ще 100 об’єктів перебувають на різних стадіях реалізації, 7 закладів охорони здоров’я - на завершальному етапі, 141 медичний заклад перебуває на етапі розробки технічних рішень. Введення в експлуатацію 17 медичних закладів стало можливим завдяки міжнародній підтримці. Зокрема, 12 закладів забезпечено за фінансування Німеччини, ще 5 – за підтримки Швеції. Нагадаємо, програма «Промінь надії» – це спільна ініціатива Європейської комісії, Міністерства енергетики України та Міністерства охорони здоров’я України, що реалізується в межах Фонду підтримки енергетики України за координації Секретаріату Енергетичного Співтовариства. Мета програми – підвищити енергетичну стійкість закладів охорони здоров’я, забезпечивши їх сонячними панелями, системами накопичення енергії та іншим обладнанням для гарантованого електропостачання і безперебійної роботи навіть у складних умовах. Вернуться назад |