DataLife Engine > Україна > У Дніпрі затримали трьох зловмисників, які звинуватили чоловіка у крадіжці та силою «вибивали» з нього уявний борг, - Нацполіція
У Дніпрі затримали трьох зловмисників, які звинуватили чоловіка у крадіжці та силою «вибивали» з нього уявний борг, - Нацполіція15.06. Разместил: yuriy |
|
Били металевою скакалкою, застосували електрошокер та погрожували вбивством – до таких методів вдались троє спільників, які звинуватили 20-річного дніпрянина у викраденні майна та вимагали повернути їм вигаданий борг. Тепер ділкам загрожує до 12 років тюремного ув’язнення. Оперативники Луганського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та слідчі поліції Дніпропетровщини встановили причетність двох братів та їх спільника до вимагання грошей. Протиправні дії вчинили місцеві мешканці, двоє з них уродженці інших країн та мають власний ресторанний бізнес. Подія сталася ще у жовтні 2025 року. Тоді зловмисники безпідставно звинуватили 20-річного знайомого у викраденні у них майна та висунули вимогу компенсувати збитки грошима. Завдану шкоду оцінили у 10 тисяч доларів та одразу ж «поставили» чоловіка на «лічильник». Для переконливості зловмисники, погрожуючи зброєю, посадили свою жертву до машини, вдарили електрошокером, вивезли у гараж, де почали бити. Одним із методів, який спільники застосували відносно чоловіка - побиття металевою скакалкою по принципу батога. Вони «мордували» бідолагу, поки той не втратив свідомість. Після облили холодною водою, забрали ключі від машини та, вдовольнившись стражданнями, відпустили. Щоправда, пригрозили вбивством, у разі звернення до правоохоронців. Такі знущання продовжувались не один раз. Вони намагалися змусити потерпілого продати квартиру, аби розрахуватися з ними. Не витримавши такого тиску та хвилюючись за власне життя, чоловік віддав зловмисникам частину боргу та звернувся до поліцейських за допомогою. Працівники внутрішньої безпеки поліції спільно з колегами з обласного управління СБУ у взаємодії із слідчими поліції Дніпра затримали фігурантів та провели у них низку обшуків. Під час заходів вилучили мобільні телефони, предмети, які використовувалися для побиття потерпілого, а також речовини, схожі на наркотичні засоби. За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури слідчі поліції повідомили зловмисникам про підозру. Їм інкримінують ч. 4 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Заходи проводилися за силової підтримки спецпідрозділу СБУ «А». Вернуться назад |