DataLife Engine > Україна > Денис Шмигаль відвідав енергетичний об’єкт на Київщині та подякував працівникам галузі
Денис Шмигаль відвідав енергетичний об’єкт на Київщині та подякував працівникам галузі17.06. Разместил: yuriy |
|
Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр енергетики Денис Шмигаль цього тижня відвідав один з енергетичних об’єктів на Київщині, який неодноразово зазнавав російських атак. «Попри пошкодження, енергетики продовжують працювати, відновлюють обладнання та забезпечують світло в українських домівках», – зазначив Денис Шмигаль. Підтримати працівників енергетичної галузі на об’єкт також приїхав Святослав Вакарчук. На знак вдячності колективу за їхню працю він виконав свої пісні. «Вдячний Святославу Вакарчуку за візит і підтримку енергетиків. Дякую кожному працівнику галузі за професіоналізм і витримку. Світло обов’язково переможе!» – додав Денис Шмигаль. Вернуться назад |