DataLife Engine > Україна > На Одещині прикордонники затримали екіпірованих порушників зі столиці
На Одещині прикордонники затримали екіпірованих порушників зі столиці19.06. Разместил: yuriy |
|
Військовослужбовці Подільського загону затримали чотирьох жителів Києва, які прямували в напрямку придністровського сегменту українсько-молдовського кордону. Оперативники встановили, що чоловіки керувались вказівками організатора – адміністратора одного з телеграм-каналів. За його ж порадою придбали військове обмундирування: камуфляж, берці, рюкзаки, щоб бути менш помітними. А також «озброїлись» кусачками й мотузками, аби якнайшвидше подолати інженерні загородження. За організацію незаконного переправлення до сусідньої Молдови адміністратор отримав на криптогаманець по 6,5 тис. доларів США з кожного «клієнта». Стосовно жителів столиці складено протоколи про вчинення ними адмінправопорушення за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи скеровано до суду. Вернуться назад |