DataLife Engine > Україна > Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочав 21 заклад охорони здоров’я
Посилення енергонезалежності лікарень у межах проєкту «Промінь надії»: з початку року власну генерацію електроенергії розпочав 21 заклад охорони здоров’я23.06. Разместил: yuriy |
|
Упродовж січня – першої половини червня 2026 року в межах реалізації проєкту «Промінь надії» 21 заклад охорони здоров’я розпочав власну генерацію електроенергії. Загальна встановлена потужність введених в експлуатацію сонячних електростанцій становить 1 820 кВт. Наразі ще 100 об’єктів перебувають на різних стадіях реалізації, 7 закладів охорони здоров’я – на завершальному етапі, 151 медичний заклад перебуває на етапі розробки технічних рішень. Введення в експлуатацію 21 медичного закладу стало можливим завдяки міжнародній підтримці. Зокрема, 15 закладів забезпечено за фінансування Німеччини, 5 – за підтримки Швеції, ще один – за підтримки Великобританії. Нагадаємо, програма «Промінь надії» — це спільна ініціатива Європейської комісії, Міністерства енергетики України та Міністерства охорони здоров’я України, що реалізується в межах Фонду підтримки енергетики України за координації Секретаріату Енергетичного Співтовариства. Мета програми — підвищити енергетичну стійкість закладів охорони здоров’я, забезпечивши їх сонячними панелями, системами накопичення енергії та іншим обладнанням для гарантованого електропостачання і безперебійної роботи навіть у складних умовах. Вернуться назад |