DataLife Engine > Україна > Керівник підрозділу відповідатиме за виплату 2,1 млн грн непрацюючим працівникам ДСНС
Керівник підрозділу відповідатиме за виплату 2,1 млн грн непрацюючим працівникам ДСНС24.06. Разместил: yuriy |
|
Сумською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно на даний час вже колишнього керівника одного з підрозділів Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС, зловживання службовим становищем якого спричинило центру 2 млн 144 тис. грн збитків. У підрозділі, який очолював обвинувачений, проходили службу на посадах рятувальників чи виконували функції з відновлення п’ять чоловіків. Попри значне навантаження на працівників ДСНС у зв’язку з російською агресією, вказані особи не виконували свої безпосередні обов’язки, а знаходились поза місцем несення служби та займалися сторонньою діяльністю. При цьому керівник підрозділу жодного разу не доповідав відповідальному з відділу персоналу та керівнику центру про відсутність зазначених осіб на робочих місцях. Загалом з 1 січня 2023 року по 31 березня 2024 року вказаним п’яти працівникам безпідставно сплачено грошове забезпечення, а також перераховано єдиний соціальний внесок у розмірі 2 млн 144 тис. грн. Досудове розслідування завершено слідчими Слідчого управління ГУНП в Сумській області у взаємодії з УСБУ в Сумській області. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Вернуться назад |