DataLife Engine > Україна > Поліцейські Харківщини повідомили про підозру посадовій особі у службовій недбалості, що завдала державі збитків на понад 2,8 мільйона гривень
Поліцейські Харківщини повідомили про підозру посадовій особі у службовій недбалості, що завдала державі збитків на понад 2,8 мільйона гривень24.06. Разместил: yuriy |
|
Поліцейські Харківщини повідомили про підозру посадовій особі у службовій недбалості, що завдала державі збитків на понад 2,8 мільйона гривень
Опубліковано 24 червня 2026 року о 13:15 Під час здійснення технічного нагляду за аварійно-відновлювальними роботами (капітальним ремонтом) багатоквартирного житлового будинку в місті Харкові посадовиця неналежно виконала покладені на неї службові обов’язки. Зокрема, вона підписала та завірила акти приймання виконаних будівельних робіт без належної перевірки фактичних обсягів та відповідності виконаних робіт проєктно-кошторисній документації. У ході слідства встановлено, що до офіційних документів були внесені відомості щодо обсягів робіт, які фактично не були виконані в повному обсязі, а також допущено необґрунтоване застосування окремих кошторисних норм. На підставі підписаних документів підрядній організації було перераховано бюджетні кошти. Відповідно до висновків судової будівельно-технічної експертизи, внаслідок неналежного виконання службових обов’язків державним інтересам завдано матеріальних збитків на суму понад 2,8 мільйона гривень. Слідчі відділення поліції № 2 Харківського районного управління поліції № 1 ГУНП в Харківській області за процесуального керівництва Харківської окружної прокуратури повідомили про підозру посадовій особі за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю. Вернуться назад |