DataLife Engine > Україна > На Закарпатті забудовник відшкодував понад 7,4 млн грн несплачених податків

На Закарпатті забудовник відшкодував понад 7,4 млн грн несплачених податків


14.08. Разместил: yuriy

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури викрито факт умисного ухилення від сплати податків забудовником в Ужгороді.

Встановлено, що упродовж 2021–2025 років в Ужгороді підприємець завершив будівництво чотирьох торгово-житлових комплексів на вулиці Василя Гаджеги.

Протягом 2022-2025 років чоловік отримував від майбутніх власників квартир оплату готівкою. Загальна сума таких доходів склала понад 37,7 млн грн. При цьому отримані кошти він не декларував і не відображав у податковій звітності.

Загалом забудовник ухилився від сплати 7,4 млн грн податків.

Чоловіку інкриміновано умисне ухилення від сплати податків у великих розмірах (ч. 2 ст. 212 КК України).

Під час досудового розслідування чоловік визнав допущене порушення та повністю сплатив несплачені податки і збори до бюджету.

Оскільки передбачені законом платежі сплачено в повному обсязі, прокурори Закарпатської обласної прокуратури звернулися до суду з клопотанням про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності на підставі ч. 4 ст. 212 КК України.

Досудове розслідування здійснювали детективи ТУ БЕБ у Закарпатській області.

Нагадаємо, на Полтавщині директор підприємства відшкодував державі понад 8,6 млн грн несплачених податків.

Вернуться назад