DataLife Engine > Україна > На Буковині затримано жінку, яка за гроші обіцяла військовозобов’язаному допомогу в одержанні інвалідності

На Буковині затримано жінку, яка за гроші обіцяла військовозобов’язаному допомогу в одержанні інвалідності


17.08. Разместил: yuriy

Прокурори Чернівецької обласної прокуратури спільно з поліцією та Службою безпеки України викрили 57-річну місцеву жительку, яка за гроші пропонувала військовозобов’язаному «вирішити питання» з оформлення необхідної для відстрочки від мобілізації групи інвалідності.

За даними слідства, жінка запропонувала військовозобов’язаному за 10 тис. доларів США допомогти оформити інвалідність. За цю суму вона мала домовитися з посадовцями медичної установи, щоб чоловікові оформили необхідні медичні довідки та визначили групу інвалідності. На підставі зібраних документів чоловік розраховував отримати відстрочку від мобілізації за станом здоров’я.

Жінку затримали 10 серпня у порядку ст. 208 КПК.

Їй повідомлено про підозру у одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 369-2 КК України) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення понад 350 тисяч гривень застави.

Санкція інкримінованої статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області та контррозвідки Служби безпеки України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Вернуться назад