DataLife Engine > Україна > Бютівців хочуть вигнати з фракції за нагороди Януковича

Бютівців хочуть вигнати з фракції за нагороди Януковича


08.09. Разместил: yuriy
Фракція БЮТ-Батьківщина у Верховній Раді запропонувала тим депутатам, яких нещодавно Президент Віктор Янукович нагородив відзнаками або почесними званнями, не приймати ці нагороди, або покинути фракцію.

Таке рішення, ухвалене на засіданні фракції, повідомили в прес-службі партії Батьківщина.

Більшість членів фракції вважають, що в нинішній ситуації опозиціонери не мають права приймати будь-які нагороди "з рук людини, яка будує диктатуру і здійснює політичні репресії".

Ця заява прозвучала на тлі нагородження президентом до Дня Незалежності державними нагородами ряду губернаторів, політиків, у тому числі і опозиційних.

Раніше народний депутат Сергій Міщенко відмовився від почесного звання Заслужений юрист України.

Свій вчинок Міщенко пояснив тим, що не може прийняти таке високе звання, тому що "те, що діється в Печерському суді, це не правова держава, це правовий нігілізм", і зазначив, що не може отримати нагороду від влади, яка використовує юристів для політичних репресій.

Вернуться назад