DataLife Engine > Україна > Аферисти витягували з чоловіка гроші за авто, яке той і в очі не бачив

Аферисти витягували з чоловіка гроші за авто, яке той і в очі не бачив


27.11. Разместил: yuriy
Донеччанин попався на гачок продавців авто. Чоловік за два роки виплатив усю вартість омріяного залізного коня, але досі ходить пішки.

Бажаючи заощадити на банківському кредиті, він уклав контракт на придбання машини в розстрочку. Так, його китайське авто, що коштує 90 тисяч грн, дорожчало лише на 15 відсотків.

Однак вже після підписання контракту горе-покупець дізнався, що на машину може претендувати лише, якщо зробить одразу кілька внесків.

"Через рік 20 внесків було сплачено, я пообіцяв ще 20 заплатити, я виграю асигнаційний акт, природно, що за 2 дня я плачу ще 20 внесків - займаю у друзів, дідусів-бабусь, збираю ці 40 тисяч. Після цього сказали, що ти молодець - чекай", - поскаржився постраждалий покупець Павло Чепчерук.

Коли за місяць Павло прострочив внесок, йому повідомили, що він втратив першочергове право на купівлю машини. А щоб поновити його - треба доплатити ще 3,5 тисячі. Тоді чоловік вже не витримай і пішов у міліцію.

"Відповіді з ОБЕЗ я не отримав й досі - це з червня місяця. Він на словах - ну в кінці кінців я заїжджав туди в міліцію, сказали - вам відмовлено в порушенні, тому що немає складу злочину", - повідомив Чепчерук.

"Не встановлено факт вчинення шахрайських дій з боку даної організації. Дані спори повинні вирішуватися тільки в судовому порядку, оскільки там були тільки цивільно-правові відносини", - пояснив прес-офіцер Макіївського УВС Олександр Кравчук.

Представництва компанії, з якою пан Павло підписував контракт, діяльність у Донецькій області припинили. Київський офіс абонентів переадресовує в Одесу. А там до всіх дзвінків ставляться з підозрою та конкретних відповідей не надають.

Вернуться назад