DataLife Engine > Україна > У Києві під час одержання хабара затримано посадовця науково-дослідного інституту

У Києві під час одержання хабара затримано посадовця науково-дослідного інституту


06.03. Разместил: yuriy
За номером (044) 253-32-14 громадяни можуть звернутися до Служби безпеки України в разі наявності інформації щодо корупційних дій з боку державних службовців

Співробітники СБУ викрили та припинили протиправну діяльність начальника відділу одного з державних науково-дослідних інститутів нафтопереробної галузі України.

Використовуючи службове становище та надані повноваження, 34-річна начальниця відділу НДІ вимагала хабара у представника однієї з комерційних структур міста. За 8 тисяч гривень посадовець «погодилась» укласти договір оренди приміщення, розташованого на території інституту.

2 березня ц.р. співробітники СБУ затримали її «на гарячому» – у робочому кабінеті під час одержання усієї суми хабара.

За матеріалами СБУ прокуратурою м. Києва щодо посадової особи порушено кримінальну справу за ознаками складу злочину передбаченого ч.3 ст.368 (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

Триває слідство.

Вернуться назад