DataLife Engine > Україна > У Донецьку вибухнули піротехнічні склади

У Донецьку вибухнули піротехнічні склади


16.08. Разместил: yuriy
Ударною хвилею в прилеглих будинках повибивало шибки, а до центру міста зносить величезну біло-чорну хмару.

У районі об`їзної дороги між містами Донецьком і Ясинуватою сьогодні вибухнули піротехнічні склади, надзвичайна ситуація ліквідовується.

Як повідомила керівник Центру пропаганди Головного управління МНС України в Донецькій області Інна Сєдова, "вибухнули комерційні піротехнічні склади".

За її словами, "станом на 16:20 локальні вибухи піротехніки продовжуються, місце події сильно задимлене, в результаті вибуху виникли локальні вогнища займання".

Сєдова також зазначила, що "наразі підрозділи МНС ведуть ліквідацію і локалізацію НП".

Даних про постраждалих і загиблих поки немає.
В результаті вибуху постраждала вежа ретрансляції мобільного зв`язку.

Відповідаючи на запитання, чи призвів вибух піротехніки до вибуху газової заправки, про що стали наполегливо ходити чутки серед населення, Сєдова сказала: "МНС поки не підтверджує цю інформацію".

Вибух прогримів в неділю близько 14:30 і був такої потужності, що його почули в центрі Донецька.

У небо здійнялися хмари чорного і білого диму, а також кілька хмар іскристого полум`я. В повітрі одразу відчувся запах якоїсь хімічної домішки.

Вернуться назад