DataLife Engine > Україна > Юлія Тимошенко вітає з Днем знань

Юлія Тимошенко вітає з Днем знань


31.08. Разместил: yuriy
Дорогі діти, батьки, вчителі!


Сьогодні велике свято в Україні – День знань, або просто – 1 вересня. Цього року воно особливе, адже нашій незалежній державі виповнилося 18 років. Це вік повноліття. На вільній землі, у вільній країні виросло нове покоління людей.
Цього року до школи іде на 13 тисяч першачків більше. Це - свідоцтво того, що українці народжують усе більше дітей – тих дітей, які втілять у життя усі наші мрії, побудують щасливе майбутнє.

Мине ще десять років - а час летить так швидко! - і сьогоднішні наші маленькі першоклашки згадуватимуть цей день , можливо як найсвітліший та найрадісніший у їх молодому житті. Тому я дуже прошу дорослих – батьків, учителів, бабусь і дідусів - зробити так, щоб вони й справді запам’ятали це свято як свій перший самостійний крок у великий, дивний та прекрасний світ знань...

Дорогі батьки і вчителі! Сьогодні наша країна переживає не найлегші і не найкращі часи. Але я запевняю Вас, що зроблю все від мене залежне - і навіть більше - для того, щоб якнайшвидше життя покращилося.

Я тримаю на особистому контролі виплату зарплат працівникам бюджетної сфери: стежу, щоб ви отримували її день в день. Більше того, мій уряд знайшов можливість індексувати зарплату працівникам бюджетної сфери відповідно до темпів інфляції.

Ми також знайшли кошти, щоб до кінця року добудувати та реконструювати ще 132 школи, а вже з 1 листопада – дати селу шкільні автобуси.

Я розумію, що такі кроки не вирішать усіх проблем освітньої галузі, та я вірю, що поступово, маючи за плечима вашу підтримку і віру, я зроблю життя освітян гідним.

Зі святом Вас, любі мої!


З повагою
Прем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО

Вернуться назад