DataLife Engine > Україна > На Луганщині порушили справу проти посадовців ВАТ, які не услідкували за обладнанням шахт

На Луганщині порушили справу проти посадовців ВАТ, які не услідкували за обладнанням шахт


16.10. Разместил: yuriy
Як стало відомо Інтернет-виданню Рупор Житомира, на Луганщині працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрито посадовців відкритого акціонерного товариства.

За інформацією прес-служби МВС України, вони в 2007 році не забезпечили своєчасне використання гірничошахтного обладнання (анкерно-посадочної крепі), яке було придбане за бюджетні кошти, що спричинило псування полімерних хімічних капсул. Унаслідок цього державі було завдано збитки на суму понад 159 тисяч гривень.

Прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Вернуться назад