DataLife Engine > Україна > На Хмельниччину Тимошенко відвідала Хмельницьку міську інфекційну лікарню

На Хмельниччину Тимошенко відвідала Хмельницьку міську інфекційну лікарню


17.11. Разместил: yuriy
Як стало відомо Інтернет-виданню Рупор Житомира, Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко під час робочого візиту на Хмельниччину відвідала Хмельницьку міську інфекційну лікарню. Про це інформує Управління у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ.

Глава Уряду ознайомилася з умовами, в яких лікують хворих на грип та інші вірусні інфекції.

Юлія Тимошенко особисто побувала у реанімаційному відділенні. Під час спілкування з працівниками лікарні Прем’єр-міністр поцікавилася наявністю лікарських засобів та медичного обладнання. Вона повідомила, що урядова делегація сьогодні привезла до Хмельниччини препарати штучної вентиляції легенів, бронхоскопи, а також необхідні ліки.

Юлія Тимошенко, спілкуючись з лікарями Хмельниччини, зазначила, що українські лікарні працюють на повну потужність і готові надавати хворим повний спектр необхідної медичної допомоги.

Прем’єр-міністр зауважила, що представники Всесвітньої організації охорони здоров’я дали Україні найвищу оцінку у боротьбі з епідемією на грип та порадили іншим державам запозичати український досвід: «Я хочу, щоб ви пишалися і Хмельниччиною, яка сьогодні одна з найкращих, і Україною, яка приймає світові виклики».

Вернуться назад