DataLife Engine > Україна > У Харкові відкрито Центр національної пам‘яті

У Харкові відкрито Центр національної пам‘яті


26.11. Разместил: yuriy
Як стало відомо Інтернет-виданню Рупор Житомира, 25 листопада, у роковини початку Великого Голоду 1932-33 рр., відбулося відкриття Центру національної пам‘яті, створеного силами Українського культурного центру "Юність" та Харківської обласної організації ВО "Свобода". Про це інформує Прес-служба Харківської обласної організації ВО "Свобода".

Відкриття Центру почалося о 16.00 з освячення, яке провів Архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ Ігор (Ісіченко).

Харківська "Свобода" надала для облаштування центру комп‘ютерну техніку. Таким чином, кожен зможе не лише провести дослідження 20 томів Національної книги пам‘яті жертв Голодомору, але й знайти необхідну інформацію в електронному вигляді, зробити копії вільно розповсюджуваних документальних фільмів, музики тощо.

Для школярів і молоді організовуються екскурсії, протягом яких також можна ознайомитися з мапою "Соборна Україна", створеною за підтримки благодійного фонду „Україна-Русь" (місто Львів).

О 17.30 в актовій залі УКЦ почався вечір пам‘яті жертв Голодоморів та політичних репресій "Не можна забути". Представники громадських організацій, краєзнавці та історики розкрили свої дослідження Голодомору 1932-33 рр. на Харківщині. Після цього за ініціативи Харківського осередку ВО "Свобода" відбувся показ художнього фільму "Голод -33".

Вернуться назад