DataLife Engine > Україна > На Херсонщині затримано службових осіб комунального підприємства, які підробляли документацію

На Херсонщині затримано службових осіб комунального підприємства, які підробляли документацію


16.12. Разместил: yuriy
На виконання робочих заходів з декриміналізації бюджетної сфери на 2009 рік, затверджених рішенням колегії МВС України, Управління ДСБЕЗ в Херсонській області проведено перевірку дотримання вимог законодавства при закупівлі товарів, робіт та послуг за бюджетні кошти.

За ынформацыэю ВЗГ УМВС України в Херсонській області, було встановлено, що службові особи одного з комунальних підприємств міста Цюрупинськ при підготовці документації, а в подальшому під час проведення тендерної процедури із закупівлі робіт по розробці та виконанню інвестиційного проекту «Модернізація об’єктів комунальної теплоенергетики м.Цюрупинськ Херсонської області зі скороченням споживання природного газу шляхом заміни його твердим паливом на основі місцевих відновлювальних ресурсів», внесли в офіційні документи завідомо неправдиві відомості. А саме, вказали у тендерній документації наявність котельного обладнання у кількості шість котелень з котлами, які фактично на балансі підприємства не перебували, а були на балансі Цюрупинського міського комунального підприємства. В подальшому на підставі наданих недостовірних відомостей службові особи незаконно провели тендер на суму 24 млн. 800 тис. гривень, який передбачав фінансування вказаних робіт з державного бюджету.

Завдяки вжитим заходам попереджено привласнення бюджетних коштів на суму 24,8 млн. гривень.

Прокуратурою Голопристанського району порушено кримінальну справу за ч.1 ст.366 Кримінального Кодексу України «Службове підроблення» (карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3-х років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років).




Вернуться назад