DataLife Engine > Влада > Депутати Житомирської обласної ради виділили кошти для придбання спецавтомобіля Ситуаційного центру поліції

Депутати Житомирської обласної ради виділили кошти для придбання спецавтомобіля Ситуаційного центру поліції


28.07. Разместил: yuriy
27 липня під час дванадцятої сесії обласної ради у ході розгляду питання про зміни до обласного бюджету на поточний рік депутати підтримали своїм рішенням ініціативу Головного управління Національної поліції про придбання спеціального автомобіля для забезпечення публічної безпеки та порядку і виділили на це 900 тисяч гривень.

Вказаний транспортний засіб технічно оснащений для забезпечення радіо- та телефонного зв’язку, віддаленого спостерження та передачі відеоінформації, фіксації та аналізу подій, що дозволяє оперативно приймати рішення та ефективно координувати дії поліції у місцях масових заходів.
Депутати Житомирської обласної ради виділили кошти для придбання спецавтомобіля Ситуаційного центру поліції

Коментуючи цю подію, начальник поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко сказав:
- Дякую депутатам, які розуміють важливість вирішення питання публічної безпеки та своїм голосуванням підтримали нас. Цей автомобіль використовуватиметься для охорони правопорядку та ефективної координації дій як підрозділів поліції, так і взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування. Його придбання - це ще один наш спільний крок до європейських стандартів роботи та запровадження сучасних технологій у діяльності поліції.

Нині такі транспортні засоби уже придбані та успішно використовуються колегами з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська та кількох інших областей. Наприклад, на Рівенщині він ефективний для поліцейських у моніторингу ситуації та протидії незаконному видобутку бурштину.

Тож для Житомирщини - наступним стане укомплектування цього спецтранспорту необхідним обладнанням.

Вернуться назад