DataLife Engine > Влада > В області завершується комплекс весняних польових робіт

В області завершується комплекс весняних польових робіт


20.05. Разместил: yuriy
Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Микола Дейсан, на сьогодні засіяно 390 тисяч гектарів із запланованих 417 (а це 93 відсотки). Зима була для аграріїв складною, і втрати посівів деяких культур стали суттєвими:

«Ми втратили чимало зернових і майже 60 відсотків ріпаку – вимерз взимку. Це прикро, тому що це саме та культура, завдяки якій ми активно входили в жнива, тобто, ліквідна культура, рентабельна культура. Ми за 10-14 днів її збирали, реалізовували і за ці кошти купували і паливно-мастильні матеріали, і запасні частини, і все необхідне для того, щоб вчасно приступити до збирання зернових»

Ці втрати компенсували посівом інших культур – і зернових, і технічних. Тому минулорічний рівень в один мільйон тонн зерна аграрії сподіваються подолати і цього року. Наступним завданням буде переробити вирощену продукцію на власних підприємствах, не вивозячи її за межі області, і таким чином сприяти відродженню переробної промисловості.

Вернуться назад