DataLife Engine > Влада > Керівництво Житомирської ОДА долучилося до засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС

Керівництво Житомирської ОДА долучилося до засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС


25.01. Разместил: yuriy
За дорученням Прем’єр-міністра проведено засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з керівниками управління територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Від Житомирської облдержадміністрації до засідання долучилися в.о. голови ОДА Наталія Остапченко, заступник голови ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько, керівник апарату ОДА Олег Шарварко та керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Керівництво Житомирської ОДА долучилося до засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС


Так, учасниками засідання розглянуто низку важливих питань. Зокрема, щодо повноважень центральних та місцевих органів виконавчої влади в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та можливого ускладнення воєнно-політичної обстановки.

Також піднято питання забезпечення сталого функціонування галузей економіки в таких умовах. А саме безпеки ядерно-промислового, нафтогазового та вугільно-промислового комплексів, на інфраструктурних об’єктах, у сфері експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства тощо.

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов наголосив на важливості зазначених питань, а також на необхідності перевірити системи оповіщення, готовність захисних споруд до укриття населення і при необхідності привести все у належний стан.

Крім того, Міністр зауважив, що спекуляції щодо зриву опалювального сезону не справдилися. «Забезпечено 100% обсяг енергетичних ресурсів всіх необхідних видів, щоб пройти опалювальний сезон, і ви бачите, йдемо заявленим курсом», – зазначив він.

Вернуться назад