DataLife Engine > Влада > На Житомирщині відновили електропостачання майже 165 тисячам споживачів
На Житомирщині відновили електропостачання майже 165 тисячам споживачів28.10. Разместил: yuriy |
|
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, на Житомирщині відновили електропостачання майже 165 тисячам споживачів. Про це повідомляє голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.
«Наші електрики працюють без перепочинку. За даними Житомиробленерго для відновлення електроенергії у домівках жителів Житомирщини задіяно 115 бригад та понад 100 одиниць техніки. Усі служби працюють в посиленому режимі. Наразі без світла залишаються понад 36 тисяч користувачів. Більшою мірою відключення через пориви в низьковольтних мережах через падіння дерев. Усі служби працюють», - наголошує Віталій Бунечко. Вернуться назад |