DataLife Engine > Влада > На Житомирщині прокуратура реально повернула територіальній громаді понад 550 га землі

На Житомирщині прокуратура реально повернула територіальній громаді понад 550 га землі


19.06. Разместил: yuriy
Коростенська окружна прокуратура забезпечила виконання рішення Господарського суду Житомирської області щодо витребування з незаконного володіння товариства понад 550 га землі та повернення угідь у власність Малинської міської ради.

Йдеться про те, що сільськогосподарський виробничий кооператив у 2021 році оформив право власності на значний масив землі, розташований у Коростенському районі. Згодом усі 37 земельних ділянок передав у власність приватному товариству.

Однак прокурори встановили, що відповідачі набули право власності з порушенням чинного законодавства. Зокрема, безпідставно використав недійсні на той час державні акти ліквідованого колективного сільськогосподарського підприємства (КСП).

Прокуратура звернулася до суду з позовом щодо витребування земельних ділянок, який задоволено у повному обсязі.

Позицію прокуратури підтримав і Північно-західний апеляційний суд, у якому відповідачі безрезультатно оскаржували рішення суду першої інстанції.
Наразі земля вартістю майже 127 млн грн реально повернута у власність територіальної громади.

Вернуться назад