DataLife Engine > Влада > Житомирян найчастіше ошукують у супермаркетах

Житомирян найчастіше ошукують у супермаркетах


10.01. Разместил: yuriy
Понад одну тисячу перевірок підприємств торгівлі, громадського харчування та надання послуг здійснили упродовж минулого року працівники обласного Управління у справах захисту прав споживачів. Результат їх роботи – понад три тисячі виявлених порушень чинного законодавства. Серед найбільш поширених - виробництво та реалізація товарів, які не відповідають нормативним документам, обман покупців та замовників, продаж товарів без відповідних документів.

Аналізуючи результати перевірок начальник Управління Тетяна Пелех зазначає: «Результати перевірок проведених управлінням у 2010 році, на жаль, свідчать про те, що порушення прав споживачів носять масовий характер, продовжуються і кількість їх не зменшується. Вже таким традиційним фактом є обман покупців і замовників. Такі обмани зараз вже перейшли у сферу торгівлі, більш цивілізовано ніж це є на ринках».

Ошукують у супермаркетах Житомирщини споживачів наступним чином: «Найбільше випадків обману ми спостерігаємо саме в супермаркетах. Це і прямі обрахунки споживачів, коли людям відпускається товар, який не відповідає тій вазі, яка зазначена на ціннику або маркувальній етикетці. Це і питання невідповідності цінників і ціни, яка зазначена в чеках. Є й інші питання, які ми характеризуємо як питання обману покупців і замовників».

Також у минулому році споживачі Житомирщини зіткнулися з проблемами на ринку металопластикових конструкцій, у житлово-комунальній сфері та у сфері гарантійного ремонту складно-побутової техніки.

Вернуться назад