DataLife Engine > Влада > У Житомирі з сейфу училища викрали півмільйона

У Житомирі з сейфу училища викрали півмільйона


03.12. Разместил: yuriy
У Житомирі вночі, 1 грудня з сейфу, який знаходиться в будівлі училища культури імені І. Огієнка, невідомі викрали 500 тис. гривень

Як стало відомо, сейф, з якого були викрадені гроші, знаходився в кабінеті бухгалтерії. У будівлі училища перебував охоронець.

У прес-службі УМВС України в Житомирській області підтвердили, що за минулу добу в Житомирі з навчального закладу було викрадено гроші. Прес-служба не назвала навчальний заклад і суму викрадених грошей.

В даний момент правоохоронні органи проводять розслідування.

Нагадаємо, у ніч з 29 на 30 листопада в Кривому Розі був пограбований будинок першого заступника губернатора Дніпропетровської області В'ячеслава Задорожного.

З будинку заступника губернатора винесли близько 50 тисяч доларів готівки і ювелірних прикрас на суму близько 100 тисяч доларів.

Вернуться назад