DataLife Engine > Влада > На Житомирщині викрили масштабну аферу з підробкою документів

На Житомирщині викрили масштабну аферу з підробкою документів


30.08. Разместил: yuriy
Бердичівський район Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в СЗГ УМВС України в Житомирській області, працівники Управління по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Житомирській області виявили фальсифікацію протоколу загальних зборів співвласників майна одного з господарств у м. Бердичеві. Зловживання дозволило приватному підприємцю претендувати на власність селян у вигляді тракторної майстерні вартістю понад 300 тисяч гривень.

В ході перевірки колективного звернення членів колишнього сільськогосподарського підприємствами, правоохоронці встановили, що ще у вересні 2004 року на загальних зборах проводилося поділ майна господарства на паї. Далі приватний підприємець нібито придбав право на частину паїв селян, і вони були персоніфіковані з конкретним приміщенням колишньої тракторної майстерні. Однак, за словами учасників зібрання, питання щодо персоніфікації майна, внесений до порядку денного, в дійсності не розглядався. Отже, відомості про його затвердження, внесення в протокол загальних зборів співвласників майна, є неправдивими і свідчать про підробку офіційного документа.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Проводиться розслідування.

Вернуться назад