DataLife Engine > Влада > Дорожники Житомирщини врахували досвід минулих років та готові до боротьби зі стихією в зимовий період

Дорожники Житомирщини врахували досвід минулих років та готові до боротьби зі стихією в зимовий період


25.12. Разместил: irina
Дорожні підприємства Житомирщини готові забезпечити стале функціонування дорожньої мережі в зимовий період, про це свідчить оперативність та ефективність дій дорожників за складних погодних умов.

Про це повідомив заступник директора ДП «Житомирський облавтодор» з ремонту та утримання автодоріг Валерій Ярмолович під час дискусії на круглому столі, проведеному за ініціативи громадської ради при ЖОДА на тему: «Забезпечення безпечних умов руху дорогами загального користування та шляхи зниження аварійності в Житомирській області».

Дорожники Житомирщини врахували досвід минулих років та готові до боротьби зі стихією в зимовий період


За його словами, завдяки якісній підготовці до зимового утримання – заготівлі достатньої кількості протиожеледних матеріалів, приведення до належного стану техніки та механізмів дорожники були готові до приходу зими.

На сьогоднішній день у дорожньо-експлуатаційних організацій у наявності 64 тис. тонн піску, 5 тис. тонн технічної солі, 17,5 тис. літрів дизпалива та 16,1 тис. літрів бензину, що відповідає плановим вимогам і навіть перевищує показники минулого року.

Для складування зазначених матеріалів дорожніми підприємствами підготовлено стаціонарні бази та тимчасові площадки, які розміщені вздовж автомобільних доріг.

Дорожники Житомирщини врахували досвід минулих років та готові до боротьби зі стихією в зимовий період


«Ми врахували досвід роботи минулих років – введено цілодобове чергування відповідальних працівників дорожніх служб і спеціальної техніки. Крім того, на випадок значного ускладнення погодних умов створено реагувальні загони, які готові боротися з наслідками погодних умов», – розповів Валерій Станіславович.

Прес-служба Служби автодоріг в
Житомирській області


Вернуться назад