DataLife Engine > Влада > СБУ: Під Житомиром тайники зі зброєю, на Луганщині диверсанти з 300 автоматами та гранатами

СБУ: Під Житомиром тайники зі зброєю, на Луганщині диверсанти з 300 автоматами та гранатами


05.04. Разместил: yuriy
Служба безпеки України в Луганській області затримала та роззброїла чисельну глибоко законспіровану диверсійну групу.

Група зловмисників планувала 10 квітня здійснити збройне захоплення влади в Луганській області із залякуванням мирного населення та застосуванням зброї і вибухівки.

За результатами масштабної спецоперації СБУ затримала 15 активних учасників диверсійної групи, вилучено 300 автоматів, 1 протитанковий гранатомет, велику кількість гранат, 5 пістолетів, пляшки з запалювальною сумішшю, значну кількість гладкоствольної та холодної зброї.

У взаємодії із прокуратурою Луганської області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочинів передбачених статтями 113 (диверсія), 111 (державна зрада). Тривають затримання та обшуки в місті Луганську та семи районах області.

Як ми вже повыдомляли під Житомиром СБУ «накрила» схованку з набоями для автомата Калашникова. Співробітники Управління Служби безпеки України у Житомирській області спільно з міліцією виявили незаконну схованку, де невідомі зберігали більше тисячі бойових набоїв. Про це повідомляють Житомирські новини.

3 квітня ц.р. неподалік від села Левків (у передмісті обласного центру) на території сміттєзвалища було виявлено схованку із «боєзапасом», закамуфльовану побутовими відходами та ретельно ізольовану шматком поліетилену від потрапляння вологи.

Під час огляду місця події правоохоронці вилучили 151 набій калібру 7,62 мм до автомата Калашникова та 855 набоїв калібру 9 мм до пістолета Макарова.
За попереднім висновком експерта НДЕКЦ УМВС України в Житомирській області, всі набої є бойовими.

Наразі співробітники СБУ та МВС України з’ясовують походження набоїв та вживають заходи зі встановлення осіб, причетних до незаконного зберігання і розповсюдження засобів ураження.

Вернуться назад