DataLife Engine > Влада > Житомирські екологи за видобуток бурштину до адміністративної відповідальності притягнули 102 особи

Житомирські екологи за видобуток бурштину до адміністративної відповідальності притягнули 102 особи


02.09. Разместил: yuriy
За порушення природоохоронного законодавства під час незаконного видобутку корисних копалин до адміністративної відповідальності притягнуто 102 особи.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області спільно з працівниками відділу спеціальної міліції УМВС під час чергового рейду неподалік с. Шебедихи Овруцького району виявлено процес роботи старателів під світлом ламп. При появі працівників міліції та екологів нелегали кинулись тікати, залишивши все вартісне обладнання та речі.

На місці події було вилучено дві мотопомпи, пожежні рукава, та щойно видобуте каміння.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Водночас екологи застерігають: аби зупинити масштабний видобуток бурштину рейдові заходи з протидії незаконному видобутку надр на території області триватимуть і надалі.

Станом на 02 вересня інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області за порушення природоохоронного законодавства під час незаконного видобутку корисних копалин, а саме бурштину – сирцю, до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 102 особи.

Рейдові бригади готові до виїздів в будь-який час доби.

Вернуться назад