DataLife Engine > Влада > У Житомирі Оксана Білозір відвідала обласну конференцію Всеукраїнського об`єднання жінок-депутатів

У Житомирі Оксана Білозір відвідала обласну конференцію Всеукраїнського об`єднання жінок-депутатів


26.12. Разместил: yuriy
У Житомирі у міському колегіумі № 34 відбулась перша конференція новоствореного обласного осередку Всеукраїнського об`єднання жінок-депутатів. Почесною гостею заходу стала голова цього об`єднання, народний депутат України Оксана Білозір. Хто очолив обласний осередок і якою є мета діяльності жінок-депутатів дізнавались наші кореспонденти.

Всеукраїнське об`єднання жінок-депутатів офіційно зареєстровано лише 16 жовтня цього року, але вже має обласні осередки майже в усіх регіонах України. На відкриття Житомирського обласного відділення голова об`єднання, народний депутат України Оксана Білозір завітала особисто.

Оксана Білозір, народний депутат України, голова Всеукраїнського об`єднання жінок-депутатів: "Я дуже люблю Житомир. У мене тут є своя музична історія. Я тут колись відкрила вашу обласну телерадіокомпанію".

Членами Всеукраїнського об`єднання є як нинішні, так і колишні жінки-депутати, лідери громадських організацій, а також жінки-політики інших країн. Це – не тендерне, і не політичне об`єднання, а організація, створена задля консолідації зусиль жінок-депутатів усіх рівнів з метою продовження культурної, освітньої, наукової, екологічної діяльності, сприяння розвитку політичних, суспільних та правових відносин.

Оксана Білозір: "Ключове наше завдання сьогодні - об`єднати органи місцевого самоврядування, Парламент для того, щоб виробляти ефективні, правильні, коректні і потрібні закони для нашого суспільства й важлива мета – ми повинні навчити жінку бути ефективним політиком".

А для того, щоб навчити жінку-депутата, будуть організовуватись заняття, тренінги, семінари у співпраці з європейською комісією, Парламентською асаиблеєю Ради Європи, Європейським союзом і не лише осередок об`єднання на Житомирщині очолить депутат обласної ради Надія Ролівода, яка також вважає, що жінок- депутатів небагато: п`ять у Іерховній Раді, шість в обласній і міській.

Надія Полівода, голова обласного осередку Всеукраїнського об`єднання жінок-депутатів: "Якщо ми будемо мовчати, то нас, дійсно, не почують.. Ми маємо заявляти про наші проблеми. Ми можемо і здатні їх вирішувати".

Підтримує ініціативу жінок-депутатів начальник обласного управління внутрішньої політики та зв`язків з громадськістю Микола Сюравчик, який був не раз депутатом і міської, і районної ради, і знає, що раніще жінок-депутатів було майже 50%.

Микола Сюравчик: "Я сподіваюсь, що зусилля організації, яка поширює свою діяльність в Україні, дасть свій результат і 30 травня вибори до місцевих рад пройдуть за мажоритарною системою".

Жінки-депутати вже презентували соціальну платформу своєї діяльності “Обираємо майбутнє!” На 12 січня у них заплановано проведення загальнонаціонального форуму.

Вернуться назад