DataLife Engine > Життя > Завтра в Житомирі вшанують пам'ять людей, що померли від СНІДу

Завтра в Житомирі вшанують пам'ять людей, що померли від СНІДу


16.05. Разместил: yuriy
«Зупиніть відлік!» Під таким гаслом у Житомирі проходять заходи до Всесвітнього дня пам'яті людей, що померли від СНІДу. Кожні 7 хвилин в Україні інфікується одна особа. Тільки за минулий рік епідемія забрала життя майже 3-х тисяч українців.

З цього приводу державні, громадські та благодійні організації обласного центру скликали прес-конференцію, на якій обговорили сучасний стан та напрямки вирішення проблеми поширення ВІЛ-інфекції.

«Заходи, присвячені антиСНІДівській тематиці, не втрачають актуальності, – каже керівник громадської організації «Перспектива» Олексій Котвицький. – Ми робимо все, аби привернути до проблеми увагу не просто суспільства, а окремої людини. Адже інфікуватися може кожен. Існує кілька шляхів інфікування ВІЛ. Найпоширеніший, насьогодні, - статевий. Саме для попередження поширення інфікування статевим шляхом ми створили бандеролі з презервативами «Захисти себе» і розіслали їх в різні організації. Так ми хочемо сказати усім і кожному: «Цінуйте та захищайте своє життя».

Нагадуємо, що вулична акція «Зупини відлік» відбудеться в Житомирі 17 травня о 16 годині біля пам’ятника Пушкіну.


Вернуться назад