DataLife Engine > Життя > Завтра у Житомирі презентують маршрутне таксі для «візочників»

Завтра у Житомирі презентують маршрутне таксі для «візочників»


29.11. Разместил: yuriy
Завтра 30 листопада о 13-00 біля кафе «Явір», вул. Котовського, 61 відбудеться презентація автомобіля IVECO обладнаного підйомником виробництва Бельгії

З 2011 року згідно вимог чинного Українського законодавства. на кожному міському маршруті має бути автомобіль обладнаний підйомником для інвалідів – візочників. Тому для участі у засіданні обласного конкурсного комітету по визначенню перевізників підприємець Добровільський Олег Вікторович обладнав один з автомобілів підйомником.

До Всесвітнього дня інвалідів підприємець проводить акції по перевезенню інвалідів–візочників для участі у заходах присвячених Дню інвалідів до міста Київ, які відбудуться 1-3 грудня.

Під час дружньої зустрічі з представниками ГО інвалідів Житомира директор ТОВ «Первоцвіт – фарм» Поліщук Микола Максимович подарує аптечки з медикаментами членам Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я.». Захід відбудеться за підтримки управління праці та соціального захисту Житомирської міської ради.


Початок презентації о 12.45 біля кафе «Явір», вул. Котовського, 61

Вернуться назад