DataLife Engine > Життя > На Житомирщині найближчим часом розпочнуть роботу гендерні відео клуби для дітей та молоді

На Житомирщині найближчим часом розпочнуть роботу гендерні відео клуби для дітей та молоді


05.12. Разместил: yuriy
Втілити цю ідею в рамках області запропонував Центр гендерної освіти Житомирського університету імені Івана Франка. Власне, саме працівники Центру і навчатимуть майбутніх тренерів, що будуть проводити заняття в освітніх закладах. У рамках клубу переглядатимуться документальні та художні фільми, що порушують такі актуальні і гострі питання, як рівність між статями, успішна самореалізація, протидія насильству та торгівлі людьми. Важливо, що перегляд супроводжуватиметься обговоренням і пошуком шляхів вирішення цих проблем.

«Ми плануємо створити мережу клубів саме з гендерної тематики, зважаючи на актуальність цього питання, - каже директорка Центру гендерної освіти Олена Остапчук. – А, закріпивши досягнення в обласному масштабі, хочемо запропонувати наш досвід усій країні:

(05-Остапчук) ((«Потім ми будемо методично підтримувати і ресурсно забезпечувати мережу – щоб вона активно функціонувала. В межах проекту ми маємо можливість видати методичку. Тобто ми видамо методичні рекомендації з питань проведення відео лекторіїв. Зацікавлювати молодь ми будемо рекламою своєї роботи. І популяризувати це так, щоб це було цікаво, модно, і креативно»))

«Нам потрібен не просто факт існування мережі, ми хочемо, щоб усі відео клуби активно працювали», - додає Олена Остапчук.

На сьогодні до проекту вже долучилися кілька десятків освітніх закладів з усієї області. В подальшому планується розширення мережі та регулярна робота кожного відеолекторію

Вернуться назад