DataLife Engine > Життя > Київські спецслужби ліквідували кокаїновий ланцюг: Латинська Америка – Житомир, Дніпропетровськ – Росія

Київські спецслужби ліквідували кокаїновий ланцюг: Латинська Америка – Житомир, Дніпропетровськ – Росія


14.08. Разместил: yuriy
Київські новини За повідомленням київських правоохоронців, працівниками ВБНОН Голосіївського райуправління міліції разом зі співробітниками СБУ України перекрито міжнародний канал постачання кокаїну з Латинської Америки до України, а звідси до Росії.

Бізнес намагалися налагодити українець та росіянин. Разом вони закупили пробну партію кокаїну, приїхали до Житомира, саме туди надходили наркотики, і через Київ попростували до Дніпропетровська. Там, продавши пробники, вже через місяць вони планували отримати партію в 5 кілограмів для продажу, кожний - на своїй території. На Україні і в Росії. При в’їзді на КПП в Голосіївському районі столиці їх і затримали.

Як надходили наркотики з Латинської Америки до України, зараз встановлюють правоохоронці. Затримані наразі дають покази. Відомо, що основним ініціатором цієї торгівлі виступав українець. Він ніде не працював і знаходився у міжрегіональному розшуку за ДТП з загибеллю людей.

Відомо, що за один грам кокаїну на чорному ринку платять 150-200 доларів. Відповідно, за кожні 5 кілограмів роздрібної торгівлі можна було виручити 1 мільйон доларів. Якщо врахувати, що товар мав надходити кожен місяць, варто лише подякувати правоохоронцям за вчасне попередження безлічі трагедій.

Вернуться назад