DataLife Engine > Україна > Прикордонники знайшли у горах знесиленого жителя Хмельниччини
Прикордонники знайшли у горах знесиленого жителя Хмельниччини26.05. Разместил: yuriy |
|
Прикордонники Мукачівського загону відшукали жителя Кам’янця Подільського, який звернувся по допомогу. Телефоном чоловік повідомив, що він перебуває у горах в межах Рахівщини і через виснаження не може рухатися. Після порятунку 24-річний «верхолаз» зізнався, що мав на меті незаконно потрапити в Румунію. Він самостійно спланував маршрут, але через кілька годин пішого пересування високогір’ям зрозумів, що не розрахував власні сили. Група реагування допомогла молодику спуститися з гір. Його доставили у прикордонний підрозділ. На щастя медичної допомоги він не потребував. За спробу незаконного перетину державного кордону стосовно правопорушника склали протокол за ст. 204-1 КУпАП. Правову оцінку діям особи надаватиме суд. Вернуться назад |