Прикордонники знайшли у горах знесиленого жителя Хмельниччини
26.05 20:27
Прикордонники Мукачівського загону відшукали жителя Кам’янця Подільського, який звернувся по допомогу.
Телефоном чоловік повідомив, що він перебуває у горах в межах Рахівщини і через виснаження не може рухатися.
Після порятунку 24-річний «верхолаз» зізнався, що мав на меті незаконно потрапити в Румунію. Він самостійно спланував маршрут, але через кілька годин пішого пересування високогір’ям зрозумів, що не розрахував власні сили.
Група реагування допомогла молодику спуститися з гір. Його доставили у прикордонний підрозділ. На щастя медичної допомоги він не потребував.
За спробу незаконного перетину державного кордону стосовно правопорушника склали протокол за ст. 204-1 КУпАП.
Правову оцінку діям особи надаватиме суд.
RuporZT
|