Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори повідомили про підозру заступнику міського голови у Житомирі
25.06 16:22
Чинний заступник міського голови за період війни набув активи, вартість яких суттєво перевищує його законні доходи. Зокрема, впродовж 2021-2025 років посадовець придбав земельну ділянку, на якій звів житловий будинок загальною площею майже 200 кв м. та автомобіль Volkswagen Touareg. З метою приховування та невідображення майна в щорічних деклараціях, він заздалегідь «фіктивно» розлучився з дружиною, проте продовжив спільно проживати та вести спільний побут. У подальшому оформив на неї земельну ділянку та новозбудований житловий будинок. Загальна вартість необґрунтованих активів, згідно висновку експерта, більш як на 9,3 мільйона гривень перевищує сімейні задекларовані доходи посадовця. За процесуального керівництва прокурорів Житомирської обласної прокуратури заступнику міського голови повідомлено про підозру у незаконному збагаченні (ч. 1 ст. 368-5 КК України). Наразі йому обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з альтернативою застави у розмірі 832 тис. грн. До суду скеровано клопотання про відсторонення його від посади. Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУНП в Житомирській області за оперативного супроводу Управління СБУ у Житомирській області. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
RuporZT
|