У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу

15.07 12:54    
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу


Сьогодні, 15 липня, у Житомирі відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державності України.

Участь у заході взяли начальника Житомирської ОВА Віталій Бунечко та його заступники, представники Житомирської облради, представники Житомирської міської ради, правоохоронні органи, військові, рятувальники, громадськість та ЗМІ.

“Понад тисячу років тому київські князі заснували державу, яка стала центром європейської цивілізації. Саме відтоді веде свій родовід історія української державності. Закони, культура та цінності, які ми пронесли крізь століття. Цей зв’язок поколінь дає нам беззаперечне право бути господарями на власній землі й самим визначати свій шлях.

Житомирщина та її найкращі сини та доньки багато сотень років робили свій внесок в українське державотворення. Подивіться на наші вулиці, згадайте людей, які ходили ними до нас. У Житомирі поховані лідери українського національного руху. Микола Сціборський, який розробив проєкт Конституції майбутньої України.

Омелян Сеник, який присвятив усе життя політичній та військовій розбудові нашої державницької справи. На наших теренах діяла «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця, яка боролася на два фронти в умовах жорстокої німецько-радянської окупації.

Ці люди творили державність тоді, коли це здавалося абсолютно неможливим. Їхня воля виявилася сильнішою за обставини, і цю силу вони передали нам.

Сьогодні цю боротьбу продовжують наші військові. Саме завдяки їм ми маємо можливість жити, працювати й говорити про майбутнє у наших громадах.

Кожен наш ранок і кожна хвилина відносної безпеки – це результат їхньої щоденної надлюдської боротьби. Держава живе, бо її береже український воїн.

Сила України – у єдності фронту та тилу. Державність тримається на конкретних діях кожного з нас. Коли ми допомагаємо війську, створюємо робочі місця, дбаємо про свої громади та підтримуємо один одного – ми власноруч творимо нашу державність.

Ми впевнено дивимося вперед, будуючи сучасну, технологічну та відкриту країну. Ми стаємо сильнішими, розвиваємо глобальні партнерства та доводимо, що є важливою частиною вільного світу.

З Днем Державності України!”, — підкреслив Віталій Бунечко.


Захід, приурочений до Дня Державності України, став важливою подією для жителів Житомира, об’єднавши навколо спільних цінностей, історичної пам’яті та гордості за свою країну.


Довідково. 15 липня Україна відзначає День Української Державності, які збігається з Днем Хрещення Русі-України та днем вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:40
У спальному місці водія ховав пасажира: на Буковині вик ...
Вчора 22:39
Учасників організованої злочинної групи, викритої прико ...
Вчора 22:39
На Одещині викрили канал незаконного переправлення: зат ...
Вчора 22:38
У «Шегинях» виявили велику партію картриджів для POD-си ...
Вчора 22:38
Канал незаконного переправлення ліквідовано: організато ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення