Результати планової перевірки характеристик продукції – побутова техніка

28.02 16:08    
Побутова техніка — незамінний винахід, що дозволяє значно поліпшити якість життя. Правильно обрана техніка стане відмінним помічником, а також доповнить будь-який інтер’єр оселі.

Відділом ринкового та метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області згідно секторального плану державного ринкового нагляду на 2019 рік здійснено виїзну планову перевірку характеристик продукції за видом електричне та електронне обладнання, кабельна продукція. В ході заходу встановлено розповсюдження: . – плойки для волосся ТМ «Livstar», модель LSU-1524,

-електрогребінця погружного побутового, модель ЗПО-1,5,

-електророзчіски, ТМ, дата виготовлення не зазначено,

-проводів ізольованих ВВП-1 2х2,5 та ШВВП 2х2,5 ТМ «Одесса ГОСТ», на маркуванні яких не нанесено знак відповідності технічним регламентам, відсутня супроводжувальна інформація про контактну поштову адресу виробника, імпортера, внаслідок чого порушено вимоги п. п. 12, 20, 28, 41, 42, 43 Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2015 року № 1067 та п. п. 17, 25, 32, 45, 46 Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, затвердженого постановою КМУ від 16.12.2015 року № 1077.

Метою здійснення ринкового нагляду є вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів з відповідним інформуванням про це громадськості щодо продукції, яка при її використанні за призначенням або за обґрунтовано передбачуваних умов і при належному встановленні та технічному обслуговуванні становить загрозу суспільним інтересам чи яка в інший спосіб не відповідає встановленим вимогам. За результатами перевірки, до суб’єкта господарювання вжито обмежувальні (корегувальні) заходи, які виконано у термін передбачений діючим законодавством.

Відповідно до ст.44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» застосовано штрафну санкцію в загальній сумі 30 600 грн. Суму штрафу, перераховано суб’єктом господарювання в повному обсязі до Державного бюджету.

Важливо пам’ятати, що при придбанні товару слід звертати увагу на знак відповідності технічним регламентам, який є єдиним знаком, що свідчить про відповідність продукції загальнообов’язковим вимогам безпеки, що діють на території України відносно продукції певної категорії.

Також, важливо пам’ятати, що кожному з нас гарантоване право на безпечну і якісну продукцію, адже це не тільки здоров’я і безпека нації, а й вірний крок до інтеграції у світовий споживчий простір.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:55
МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 897 випадків коро ...
Вчора 18:04
Одесская область: спасатели ликвидировали возгорание в ...
Вчора 17:32
На кордоні з Молдовою прикордонники виявили трубопровід
Вчора 17:24
Медичні працівники швидкої допомоги включені до перелік ...
Вчора 17:22
Минулої доби в Україну повернулося майже 6,5 тисяч осіб
Сьогодні 00:11
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів першу онлайн-зустр ...
Сьогодні 00:08
Прем'єр-міністр України та Посол ЄС обговорили питання ...
Сьогодні 00:05
Україна і Японія розвиватимуть взаємодію з протидії гіб ...
Сьогодні 00:01
Держава допоможе виплачувати зарплату найманим працівни ...
Вчора 23:57
У рамках проекту «Велике будівництво», у квітні ремонтн ...
Вчора 10:38
Пара з Житомирщини обкрадала квартири у Ніжині. ФОТО
Вчора 09:10
У Житомирі з церкви намагалися викрасти людські пожертв ...
01 квітня 14:44
На Житомирщині підтверджено ще один випадок захворюванн ...
01 квітня 14:31
Військовослужбовця НГУ чекає суд за продаж бойових набо ...
31 березня 14:43
СБУ викрила на вимаганні хабара посадовця районної війс ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення