МОЗ: Стали доступні персональні результати міжнародного іспиту з основ медицини

22.10 11:51    
МОЗ України разом із Центром тестування при МОЗ України інформують, що стали доступні персональні результати міжнародного іспиту з основи медицини (IFOM), який студенти-медики 3 курсу навчання вперше складали влітку 2019 року як частину Єдиного державного кваліфікаційного іспиту ЄДКІ. Персональні результати студенти можуть отримати в Центрі тестування в індивідуальному порядку.

Звіт про персональну успішність українських студентів-медиків надала Національна рада медичних екзаменаторів США, що була розробником завдань цьогорічного міжнародного іспиту з основ медицини для українських студентів 3 курсу. У ньому зазначений загальний результат кожного студента, профіль його знань за окремими блоками, відповідно до структури тесту, характеристика сильних і слабких сторін, а також співставлення результатів з показниками міжнародної порівняльної групи.

Для її заповнення необхідна скан-копія (фото) студентського квитка або паспорта та 9-значний номер ID студента в системі ліцензійних іспитів Крок. Потрібно ввести всі дані у відповідну електронну форму та в порядку черги очікувати на результат. Лист з індивідуальним результатом надійде на особисту електронну пошту студента.

Зазначимо, що групові результати складання IFOM були представлені ще в серпні 2019 року. За результатами оцінки успішності найкраще склали тест студенти Тернопільського національного медичного університету, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця та Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Нагадаємо, що перше складання міжнародного іспиту з основ медицини як обов’язкового компонента єдиного державного кваліфікаційного іспиту супроводжувався численними порушеннями з боку студентів. Мало місце і розкриття частини тестових завдань, розповсюдження їх серед студентів, явка на іспит із підробленими паспортами та саботаж. Саме тому робочій групі, яка оцінювала результати тестування, довелося змінити підхід до врахування результатів у цьому році.

Загалом IFOM склали 10 099 студентів - це понад 77% третьокурсників. Зокрема, майже 89% студентів склали IFOM українською мовою у веб-форматі. Із 2783 студентів, що не з’явились на іспит, 45 надали докази поважних причин.

Нагадаємо, що більше 80% українців підтримують ідею суворих правил атестації майбутніх лікарів. Адже саме кваліфікація лікаря - ключовий фактор, що впливає в цілому на якість надання медичної допомоги.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:44
15 листопада: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виї ...
Сьогодні 18:38
На кордоні зі Словаччиною, Білоруссю та в Чорноморськом ...
Сьогодні 18:37
Прикордонники закривають ягідно-грибний сезон у білорус ...
Сьогодні 17:08
На Одещині прикордонники затримали порушника у рясі
Сьогодні 14:37
Ивано-Франковск: спасатели ликвидировали пожар в област ...
Вчора 18:31
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на пя ...
Вчора 14:29
Оформление кредита: От банковских заведений – до кредит ...
13 листопада 10:43
Популярность iPhone среди молодежи: От выбора модели – ...
12 листопада 09:18
Надувная лодка: Или как рыбаку разнообразить свое хобби
11 листопада 18:22
Технический паспорт БТИ: От покупки недвижимости – до п ...
Вчора 16:40
На Житомирщині мати-вихователька гумовим шлангом побила ...
13 листопада 10:23
У Житомирі зник громадянин Литовської Республіки - огол ...
09 листопада 11:18
Моторошна ДТП на Житомирщині: Під час зіткнення легкови ...
08 листопада 15:51
Тіло дайвера, якого затисло між конструктивними елемент ...
08 листопада 15:12
На Житомирщині поліція затримала матір загиблої на поже ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення