Людмила Зубко: Найперше – це здоров'я людей. Вже потім дороги

14.09 09:12    
Ініціаторка проєкту "Альтернатива є – безпечна школа", підприємиця Людмила Зубко розкритикувала дії центральної та місцевої влади за неефективні підходи у боротьбі з розповсюдженням коронавірусу. Влада показала, що для неї важливішим є асфальт на дорогах, а не здоров'я людей. Про це Зубко сказала під час тренінгу з інфекційної безпеки, який вона організувала для батьків житомирських школярів.
Людмила Зубко: Найперше – це здоров'я людей. Вже потім дороги

Зубко наголосила: за перші два тижні навчання загалом по Україні по самоізоляцію вже відправили близько півтори сотні шкільних класів, в тому числі у житомирських школах. І батьки, і діти знову відчувають на собі, що таке дистанційне навчання. Кожної доби фіксуються нові рекорди по статистиці захворювання на коронавірус. Житомирський обласний лабораторний центр зупиняє надання платних послуг по ПЛР, бо закінчуються тест-системи і їх залишилося всього на тиждень.

Тим часом на безпечну освіту із коронавірсного фонду виділено 0 гривень. Кошти із фонду влада закатує в асфальт на дорогах.

"Пріоритети виставлені неправильно. Найперше – це здоров'я людей! Вже потім – дороги", - наголосила Людмила Зубко.

Вона також висловила обурення з приводу того, що всю відповідальність за безпеку у школах переклали на самих освітян, лякаючи їх в тому числі кримінальною відповідальністю.
Людмила Зубко: Найперше – це здоров'я людей. Вже потім дороги

Відтак сподіватися на владу зараз марно. Сьогодні кожен на своєму місці може робити все від нього залежне, аби унеможливити розповсюдження хвороби. З цією метою Зубко організувала у Житомирі перший тренінг з інфекційної безпеки для батьків, чиї діти вчаться у школах. Тренінг провели міжнародно сертифіковані епідеміологи з Національної експертної групи з інфекційного контролю Negic.

"Ми з командою не чекаємо, а діємо. У рамках проекту "Альтернатива є – безпечна школа" ми провели перший у нашому місті тренінг з інфекційної безпеки для батьків. Наша мета – озброїти знаннями з епідеміологічної безпеки якомога більшу кількість людей. Заради того, щоб діти вчилися у школах, батьки могли працювати на роботі і всі були здоровими", - розповіла Людмила Зубко.

Вона пояснила, що правила безпечної поведінки мають розуміти усі учасники шкільного процесу – і батьки, і діти, і вчителі, і технічні працівники. Тому недостатньо просто закупити відповідне обладнання для навчальних закладів. Потрібно навчити усіх правил інфекційної безпеки у школі, вдома та громадських місцях.

Одна із учасниць тренінгу, житомирянка Інна розповіла, що тренінг, організований Людмилою Зубко, став найбільш пізнавальним порівняно з усією іншою інформацією, яку зараз отримують батьки. "Нам з різних сторін доносять багато інформації, але воно все дуже розсіяне, часто суперечить одне одному і навіть здоровому глузду. Тут на тренінгу зібрано все в одному місці – і для батьків, і для дітей, і для вчителів".
Людмила Зубко: Найперше – це здоров'я людей. Вже потім дороги

Трансляцію тренінгу можна переглянути на офіційній Facebook-сторінці Людмили Зубко https://www.facebook.com/liudmylazubko.official/videos/2745503879067625//
Раніше, 25 серпня, Людмила Зубко організувала також тренінг з інфекційної безпеки для педагогів Житомира. Нагадаємо, у рамках проєкту "Альтернатива є – безпечна школа" Зубко розробила у Житомирі зразковий стандарт інфекційної безпеки на прикладі школи "Сяйво", а також передала до МОЗ Протоколи з інфекційної безпеки у школах.
Людмила Зубко: Найперше – це здоров'я людей. Вже потім дороги

Людмила Зубко: Найперше – це здоров'я людей. Вже потім дороги

Людмила Зубко: Найперше – це здоров'я людей. Вже потім дороги

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:52
За порушення кордону під час заборони в’їзду в Україну ...
Вчора 17:43
Лаявся та поривався битись: прикордонники затримали укр ...
Вчора 17:39
Київськими митниками вилучено номерний годинник «Джеймс ...
Вчора 17:23
Український кордон з ЄС буде європейського рівня
Вчора 17:20
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі п ...
Вчора 23:38
25 жовтня Україна переходить на зимовий час
Вчора 23:35
Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці має покращувати ...
Вчора 23:32
МОН: Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотриманн ...
Вчора 23:29
Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення ене ...
Вчора 23:26
Ольга Стефанішина: Україна уже впроваджує складні рефор ...
22 жовтня 14:51
У Житомирі затримали групу квартирників
22 жовтня 12:27
Нацполіція викрила схему штучного збільшення кількості ...
22 жовтня 09:39
Екологи: ТОВ «УТМР» систематично не допускає держінспек ...
21 жовтня 17:21
В центрі Житомира контррозвідка СБУ провела резонансне ...
21 жовтня 12:19
У Житомирі на вулиці Покровській в ДТП загинула жінка - ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення