Три заклади охорони здоров’я Житомирської області надають послуги раннього втручання

Три заклади охорони здоров’я Житомирської області надають послуги раннього втручання

27.03 14:40    
Дослідження підтверджують, що перші роки життя дитини є визначальними для її подальшого росту та розвитку і впливають на її майбутнє. При цьому кожна дитина пізнає світ у своєму темпі і потребує різного обсягу зусиль з боку дорослих, особливо, якщо мова йде про дітей із порушеннями розвитку.



Важливо інвестувати у розвиток таких дітей у ранньому віці, адже це допомагає уникнути більш серйозних проблем у майбутньому. Реалізувати право дитини на найкращий старт у житті допомагає раннє виявлення та раннє втручання.



Раннє втручання – це міждисциплінарна допомога сім’ям з дітьми раннього віку (від народження до 3-х років), у яких є порушення розвитку. Підтримка спрямована на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини.



Раннє втручання орієнтоване на дітей у перші роки їх життя, оскільки раннє виявлення біологічних та соціальних чинників ризику щодо порушення розвитку дитини дає можливість своєчасно почати інтенсивну допомогу в ранньому віці, коли розвиток дитини особливо піддається впливу. У цей період є найвищі шанси запобігти появі обмежень як у функціонуванні сім’ї, так і в фізичному та психосоціальному розвитку дитини.



У Житомирі три заклади охорони здоров’я уклали договір з Національною службою здоров’я України за пакетом «Медична реабілітація немовлят, які народились передчасно та\або хворими, протягом перших трьох років життя». У цих закладах працюють команди раннього втручання:



у КП «Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка» Житомирської міської ради у складі 14 фахівців, з них 2 лікарі, 3 ерготерапевти\фахівці з фізичної реабілітації, 2 терапевти мовлення\логопеди, 2 психологи\практичні психологи, 5 асистентів фізичного терапевта. Кількість сімей, які фактично отримали послугу — 677;



у КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради у складі 17 фахівців, з них 1 фахівець із соціальної роботи\соціальний працівник, 4 лікарі, 2 терапевти мовлення\логопеди, 2 психологи\практичні психологи, 2 фізичні терапевти, 2 асистенти фізичного терапевта, 4 сестри медичних. Кількість сімей, які фактично отримали послугу — 113;



у КНП «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради у складі 7 фахівців, з них 2 лікарі, 1 ерготерапевт\фахівець з фізичної реабілітації, 1 терапевт мовлення\логопед, 1 психолог\практичний психолог, 1 асистент фізичного терапевта, 1 асистент ерготерапевта. Кількість сімей, які фактично отримали послугу — 163;



Фахівці команд пройшли навчальний курс для надавачів послуги раннього втручання.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:46
На Харківщині понад 100 прикордонників здали 45 літрів ...
Вчора 23:45
На Одещині прикордонники затримали переправника чоловік ...
Вчора 23:43
З початку 2024 року понад 650 прикордонників пройшли пі ...
Вчора 23:41
В Харківській області керована ворожа авіабомба вразила ...
Вчора 11:00
Розстріл поліцейських на Вінниччині: ДБР викрило військ ...
24 квітня 23:19
Преимущества и недостатки беззерновых кормов для кошек
24 квітня 20:46
Как установить динамики Блаупункт в автомобиль
22 квітня 23:42
Что вкуснее, слаще и неприхотливее: черника или голубик ...
22 квітня 12:58
Оформлення приміщення HPL-панелями: Від декоративності ...
19 квітня 23:37
Аюрведические препараты от бессонницы на травах
Вчора 13:03
Озброєння на продаж: правоохоронці Житомирщини вилучили ...
Вчора 12:28
На Житомирщині керівник благодійної організації продава ...
23 квітня 12:01
На Житомирщині адвокатеса за 30 тис дол «гарантувала» п ...
16 квітня 15:58
Трагедія у Житомирі: Під час вивантаження відходів у ку ...
15 квітня 17:28
Прокуратура Житомирщини: арештований товар на майже 800 ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення