Як новоград-волинські жінки контракти з японцями підписували!

Як новоград-волинські жінки контракти з японцями підписували!

26.03 10:31    
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, делегація міста Новограда-Волинського у складі мера Миколи Боровця, головного лікаря Василя Бориса, заступниці голови Новоград-Волинської міської організації жінок Олени Солодовник та начальниці відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради, 18 березня 2009 року були запрошені до Посольства Японії в Україні.

У ході візиту було підписано грантовий контракт між Посольством Японії в Україні та Новоград-Волинською міською організацією жінок. Згідно цього контракту, буде впроваджений проект з покращення медичного обладнання в Новоград-Волинському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні. В якості допомоги у виконанні проекту місцева лікарня отримає біохімічний та гематологічний аналізатори крові. Вартість медичного обладнання складає 526,6 тис. гривень.

Обладнання допоможе здійснювати обстеження на більш високому рівні, що у свою чергу сприятиме виявленню захворювань на більш ранніх стадіях.

Як зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Тадаші Ідзава, Японія надає технічну підтримку Україні з 2001 року. За цей час на Україні впроваджено 42 проекти. «Маю надію, що це обладнання надзвичайно важливе для вашого міста, що дозволить покращити діагностичне обстеження ваших громадян. Переконаний, що впровадження проекту допоможе не лише новоград-волинцям, а й районам, що постраждали в наслідок аварії на ЧАЕС», - наголосив Тадаші Ідзава. – «В Японії стрімко зростає роль громадських організацій, тому ми дуже раді, що і у вашому місті налагоджена тісна співпраця громадських організацій з місцевою владою. Ми й надалі будемо прикладати максимум зусиль для підтримки тісних зв’язків з Україною».


За повідомленням Новоград-Волинської міськради, мер міста Микола Боровець у своєму виступі зазначив, що у 2006 році міська жіноча організація ініціювала проект щодо будівництва діагностичного центру. Спільними зусиллями міської ради, членів громадської організації, за підтримки муніципальної програми врядування та сталого розвитку Програми розвитку ООН в місті побудовано діагностичний центр. Після відкриття, постала нова задача – забезпечити у повному обсязі сучасним медичним обладнанням. З того часу й розпочався пошук донорських агенцій із залучення міжнародної технічної допомоги, зокрема з Посольством Японії в Україні.

«Нам дуже приємно, що ви підтримали нашу ініціативу. Ми високо цінуємо ваше намагання допомогти у підтримці нашого муніципалітету задля покращення здоров’я громади» - наголосив міський голова, запрошуючи пана Посла відвідати Новоград-Волинський.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:10
16 вересня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзд ...
Сьогодні 18:35
На Херсонщині прикордонники звільнили з браконьєрських ...
Сьогодні 18:04
Українець заради сумнівного підробітку втратив вантажів ...
Сьогодні 17:30
В Одесской области СБУ блокировала незаконный оборот во ...
Сьогодні 17:29
Прикордонники вдруге беруть участь у міжнародних навчан ...
Сьогодні 23:17
ОСББ – учасники програми «теплих кредитів» заощаджують ...
Сьогодні 23:13
За надані Одеськими землевпорядниками адмінпослуги до б ...
Сьогодні 23:09
Плануємо рекордний обсяг фінансування дорожньої галузі ...
Сьогодні 23:01
Більше грошей на “Доступні ліки”, інсуліни та раннє вия ...
Сьогодні 22:57
Відповіді на ТОП-15 найпоширеніших запитань батьків про ...
Сьогодні 08:57
18-річний шахрай з Житомирщини намагався видурити у льв ...
14 вересня 12:56
Банда з Житомирщини вчиняла крадіжки мідного дроту з об ...
12 вересня 12:47
У Житомирі зник 14-річний підліток. ФОТО
12 вересня 12:02
Чиновник управління Житомирської ОДА одержав майже 77,5 ...
12 вересня 10:36
Як житомиряни продавали в Києві велику партію фальшивих ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення