Житомирський регіонал розповів про «ЄЕСУ» та справу Тимошенко

Житомирський регіонал розповів про «ЄЕСУ» та справу Тимошенко

25.10 13:27    
Святослав Піскун: Скасування постанови про закриття кримінальної справи – це звичайний процесуальний момент, в якому відсутні політичні мотиви

За повідомленням прес-служби партії регіонів, наш земляк, народний депутат України, член парламентської фракції Партії регіонів, член Комітету Верховної ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Святослав Піскун заявив, що скасування постанови про закриття справи є звичайною наглядовою роботою прокурора, а Генеральний Прокурор має право скасовувати будь-яку постанову з будь-якої закритої кримінальної справи. Про це він сказав у понеділок, 24 жовтня, коментуючи рішення Генерального Прокурора України щодо скасування постанови про закриття кримінальної справи проти колишнього прем’єр-міністра Ю. Тимошенко відносно діяльності очолюваних нею свого часу «ЄЕСУ».

«Не потрібно робити висновку, що прокуратура робить щось надзвичайне – це найголовніше. Відміна постанов про закриття справи – це звичайна наглядова робота прокурора. Генеральний Прокурор України має право скасовувати будь-яку постанову з будь якої закритої кримінальної справи», – зазначив депутат.

При цьому він наголосив на тому, що дана кримінальна справа була закрита не за відсутністю складу злочину, а за недоведенням вини, що було неможливим на той час.

«Тому якщо Генеральний Прокурор вважає, що необхідно провести розслідування, він має право скасувати постанову і провести його. Крапка. Це абсолютно законна дія», – переконаний парламентарій.

«До речі, - зауважив Святослав Піскун, - ми кілька місяців тому мали розмову з Віктором Пшонкою з цього приводу, і я сам йому порадив, щоб він скасував цю постанову і перевірив деякі питання щодо «ЄЕСУ», тому що там є питання, які досі невирішені. А на той час їх вирішити було неможливо, тому що тоді суди прийняли рішення про закриття цієї справи з дуже багатьох епізодів, і розслідування її тоді вже не мало ніякого сенсу».

Отже, за словами народного депутата, скасування постанови про закриття кримінальної справи – це звичайний робочий процесуальний момент, в якому немає жодних політичних мотивів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:33
Викрито колишнього посадовця Міністерства оборони Украї ...
Вчора 21:32
Уряд і Держаудитслужба погодили порядок аудиту оборонни ...
Вчора 21:32
Оперативники Мукачівського прикордонного загону викрили ...
Вчора 21:11
Поліція екстрадувала з Молдови кримінального авторитета ...
Вчора 21:10
Поліція розслідує обставини дорожньо-транспортної приго ...
09 грудня 19:44
Топ-6 піц у Don Peperon, які замовляють у Житомирі найч ...
06 грудня 00:19
Як зрозуміти, що піца справді свіжа: прості ознаки для ...
04 грудня 15:15
Почему гофрированные стаканы используют в дорогих завед ...
01 грудня 22:26
Роль оборудования для закупоривания бутылок в современн ...
27 листопада 17:35
Что говорит выбор алкогольных напитков о характере чело ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення