Перевозив понад 13 кг психотропів: на Житомирщині поліцейські затримали «кур’єра»

15.10 09:50    
У селищі Брусилові інспектори сектору реагування патрульної поліції зупинили підозрілий автомобіль під керуванням 21-річного жителя Дніпропетровщини. Як було встановлено, молодик перевозив до міста Житомира пакунки з психотропною речовиною. Слідчі вилучили вантаж та затримали фігуранта. Йому повідомили про підозру у вчиненні наркозлочину.

Пізно ввечері 18 вересня патрульні звернули увагу на автомобіль Hyundai Elantra, водій якого кружляв вулицями Брусилова. Відтак його зупинили для перевірки. За кермом знаходився 21-річний житель Дніпра. Він явно нервував, а під час огляду транспортного засобу поліцейські помітили пакунки з порошкоподібною речовиною.

На місці події працювала слідчо-оперативна група відділу поліції №1 (Коростишів) Житомирського райуправління №2. Під час невідкладного обшуку слідчі вилучили з автомобіля 13,480 кг речовини, попередньо – особливо небезпечного психотропного засобу PVP.

Попередньо встановлено, що водій був кур’єром, погодившись на пропозицію заробітку, отриману в месенджері «Telegram». Він повинен був перевезти партію психотропів. Для цього орендував автомобіль Hyundai Elantra та вирушив з Дніпра до столиці. В обумовленому місці лісопаркової зони поблизу Києва знайшов залишену для нього «закладку» та повіз пакунки на Житомирщину.

Слідчі затримали фігуранта в процесуальному порядку, йому повідомили про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини, в особливо великих розмірах, вчиненими за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 307 КК України). Судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Правоохоронці встановлюють також інших учасників наркосхеми.

Процесуальне керівництво здійснює Коростишівська окружна прокуратура.

Фігуранту загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 10 до 12 років з конфіскацією майна.


Перевозив понад 13 кг психотропів: на Житомирщині поліцейські затримали «кур’єра»

Перевозив понад 13 кг психотропів: на Житомирщині поліцейські затримали «кур’єра»

Перевозив понад 13 кг психотропів: на Житомирщині поліцейські затримали «кур’єра»

Перевозив понад 13 кг психотропів: на Житомирщині поліцейські затримали «кур’єра»

Перевозив понад 13 кг психотропів: на Житомирщині поліцейські затримали «кур’єра»

Перевозив понад 13 кг психотропів: на Житомирщині поліцейські затримали «кур’єра»


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/229745-perevoziv-ponad-13-kg-psihotropv-na-zhitomirschin-polceysk-zatrimali-kuryera.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
05 червня 17:49
На Одещині прикордонники затримали трьох порушників кор ...
05 червня 17:49
Операція «Ескулап»: Нацполіція проводить комплексні від ...
05 червня 17:48
На Львівщині посадовцям лісгоспу повідомили про підозру ...
05 червня 17:47
З фейкового акаунту виманила у військового близько 700 ...
05 червня 17:47
6 000 доларів за службу в тилу та зняття з військового ...
01 червня 17:43
Ремонт душової кабіни: коли потрібна допомога сантехнік ...
01 червня 16:07
Літній відпочинок у Карпатах: природа, здоров’я та акти ...
01 червня 16:05
Манометри: контроль тиску для безпеки та ефективності о ...
25 травня 20:10
Дрони DJI Matrice 4T та системи скидання: новий рівень ...
21 травня 20:19
Популярність та переваги електричних мотоциклів
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення