На Житомирщині виник конфлікт між інвесторами

09.06 15:01    
Про неефективну господарську діяльність інвестора товариства з обмеженою відповідальністю "Комінтернівська птахофабрика" що орендує землі в Брусилівському районі, нераціональне використання землі, знищення її родючості та зволікання із виплатою орендної плати власникам земельних паїв. Ця історія почалася із соціальної нестабільності, яка виникла у селах Соболівка, Нові Озерни та Озера Брусилівського району, через систематичне невиконання договірних зобов’язань інвестором - "Комінтернівська птахофабрика" та зволікання із виплатою орендної плати.

Неодноразові сходи сіл, які відбувалися за участю керівництва району і представників інвестора крім обіцянок позитивних зрушень не дали. Навіть звернення сільських депутатів до правоохоронних органів, що їхня власна земля не обробляється роками інвестором, не використовується за цільовим призначенням, заростаючи бур’янами - було проігноровано.

У 2009 році інвестор „Комінтернівська птахофабрика” уклала договори оренди із0 власниками земельних паїв села Нові Озерни на 1817 гектарів. Посіяли ячмінь і кукурудзу без дотримання агротехніки, строків посіву і мінеральних добрив. Тому восени врожай і не збирали, бо не було що. В минулому 2010 році землі інвестором взагалі не засівались. Внаслідок чого орендодавці не отримали вчасно орендну плату і лише у березні цього року інвестор тільки частково розрахувався з власниками земельних паїв. Людям урвався терпець і вони запросили в село нового інвестора - приватне підприємство „Україна”, яке вже декілька років ефективно господарює в районі, маючи високопродуктивну техніку створюючи на місцях робочі місця і здобуваючи високі результати у сільськогосподарському виробництві. Після переукладення договорів оренди загальною площею 750 гектарів новий інвестор не на словах, а на ділі забезпечині вже у цьому році виконання усього комплексу весняно-польових робіт на переданих йому необроблених людських землях. І зараз тут чудові сходи кукурудзи і соняшнику. Посіви цих культур „Комінтернівської птахофабрики” навіть ще й не зійшли, окрім перію, оскільки всі роботи були виконані без дотримання агротехніки і внесенням мінеральних добрив.

Незважаючи на зафіксовані органами земельного контролю факти порушень нецільового використання земель, заяви депутатів сільської і районної ради, райдержадміністрації, інвестор „Комінтернівська птахофабрика” разом з правоохоронними органами вдалися до переслідування керівництва приватного підприємства „Україна”, яке на виконання людських доручень і відповідно до укладених договорів оренди відновило сільськогосподарське використання землі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: ТРК Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:46
На Харківщині понад 100 прикордонників здали 45 літрів ...
Вчора 23:45
На Одещині прикордонники затримали переправника чоловік ...
Вчора 23:43
З початку 2024 року понад 650 прикордонників пройшли пі ...
Вчора 23:41
В Харківській області керована ворожа авіабомба вразила ...
Вчора 11:00
Розстріл поліцейських на Вінниччині: ДБР викрило військ ...
24 квітня 23:19
Преимущества и недостатки беззерновых кормов для кошек
24 квітня 20:46
Как установить динамики Блаупункт в автомобиль
22 квітня 23:42
Что вкуснее, слаще и неприхотливее: черника или голубик ...
22 квітня 12:58
Оформлення приміщення HPL-панелями: Від декоративності ...
19 квітня 23:37
Аюрведические препараты от бессонницы на травах
Вчора 13:03
Озброєння на продаж: правоохоронці Житомирщини вилучили ...
Вчора 12:28
На Житомирщині керівник благодійної організації продава ...
23 квітня 12:01
На Житомирщині адвокатеса за 30 тис дол «гарантувала» п ...
16 квітня 15:58
Трагедія у Житомирі: Під час вивантаження відходів у ку ...
15 квітня 17:28
Прокуратура Житомирщини: арештований товар на майже 800 ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення