У Житомирі банда з офіцером міліції бейсбольними бітами побила громадянина Румунії та заволоділа його авто

У Житомирі банда з офіцером міліції бейсбольними бітами побила громадянина Румунії та заволоділа його авто

25.03 10:50    
Як зазначив нещодавно Костянтин Стогній, особливе занепокоєння керівництва МВС викликають надзвичайні події за участю працівників органів внутрішніх справ, які в значній мірі свідчать про низький рівень дисципліни.

За повідомленням прес-служби МВС України, лише 20 березня 2010 року надійшло 8 повідомлень про події, пов‘язані з особовим складом. В основному працівники міліції звинувачуються в кримінально-караних діяннях. Так, лише в один день надійшли повідомлення про те, що у Солом’янському районі м.Києва кілька зловмисників за участю майора міліції затримали приватного підприємця, котру утримували у найманій квартирі й вимагали у неї повернення 86 тисяч доларів США неіснуючого боргу. Жінку звільнено, а майора міліції затримано.


У Чернівцях та Києві затримано групу, до якої входив старший лейтенант міліції, члени якої на околиці м.Житомира бейсбольними бітами завдали тілесних ушкоджень громадянину Румунії та заволоділи його автомобілем. У Макіївці, що на Донеччині, затримано слідчого слідчого відділення, капітана міліції, котрий отримав хабар 800 доларів США та ін.


-Така велика кількість подій в один день викликала занепокоєння, тому терміново Міністром поставлено завдання про посилення дисципліни серед особового складу. Аналіз і факти вкотре свідчать про те, що міліція розхитана і в неповному обсязі може виконувати поставлені завдання, - наголосив Костянтин Стогній. - Тож посилення дисципліни - одна з головних завдань, які будуть виконуватися Міністерство внутрішніх справ України.

За словами Михайла Дивака, інспекція з особового складу є структурним підрозділом Департаменту кадрового забезпечення, яка, безпосередньо, підпорядкована Міністру та його заступнику, котрий координує діяльність підрозділів кадрового забезпечення. Основними завданнями інспекції з особового складу є забезпечення повного, всебічного дослідження обставин надзвичайних подій за участю особового складу, зокрема, застосування табельної вогнепальної зброї, загибелі та поранення працівників, дорожньо-транспортних пригод за їх участю, проведення службових розслідувань за фактами злочинів, скоєних працівниками органів внутрішніх справ тощо.

- Підрозділ наш невеликий, але минулого року проведено понад 12 тисяч службових розслідувань. Понад сім тисяч - за зверненнями громадян, тисячу - за випадками надзвичайних подій різного роду, майже тисячу - за поданнями органів прокуратури та суду, - підкреслив Михайло Дивак.

За результатами перевірок інспекції з особового складу органами прокуратури за наданими матеріалами порушено 108 кримінальних справ. До дисциплінарної відповідальності притягнуто понад 4200 працівників, із них 732 працівників органів внутрішніх справ звільнено.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:52
За порушення кордону під час заборони в’їзду в Україну ...
Вчора 17:43
Лаявся та поривався битись: прикордонники затримали укр ...
Вчора 17:39
Київськими митниками вилучено номерний годинник «Джеймс ...
Вчора 17:23
Український кордон з ЄС буде європейського рівня
Вчора 17:20
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі п ...
Вчора 23:38
25 жовтня Україна переходить на зимовий час
Вчора 23:35
Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці має покращувати ...
Вчора 23:32
МОН: Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотриманн ...
Вчора 23:29
Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення ене ...
Вчора 23:26
Ольга Стефанішина: Україна уже впроваджує складні рефор ...
22 жовтня 14:51
У Житомирі затримали групу квартирників
22 жовтня 12:27
Нацполіція викрила схему штучного збільшення кількості ...
22 жовтня 09:39
Екологи: ТОВ «УТМР» систематично не допускає держінспек ...
21 жовтня 17:21
В центрі Житомира контррозвідка СБУ провела резонансне ...
21 жовтня 12:19
У Житомирі на вулиці Покровській в ДТП загинула жінка - ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення