Які у Житомирі використовують шахрайські комбінації з нерухомістю

Які у Житомирі використовують шахрайські комбінації з нерухомістю

03.04 09:21    
Пастки шахраїв, або як не попасти на гачок махінаторів. Продовження

В цій статті я знову хотів би продовжити тему шахрайських комбінацій з нерухомістю, які так часто зустрічаються в межах України. Сподіваюсь, що цикл моїх матеріалів стане в пригоді нашим громадянам, і допоможе уникнути неприємних ситуацій та зберегти своє майно.

Згідно Статті 190 УК України зі змінами внесено згідно з законом України від 15.04.2008 року «Шахрайство – це заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою. Карається штрафом до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років. Шахрайство вчинено в особливо великих розмірах або організованою групою карається позбавленням волі від 5 до 12 років з конфіскацією майна.»
Недавно до одної із громадських організацій м. Житомира звернулась жінка похилого віку з проханням про допомогу, так як її ошукали на три тисячі доларів США. Куди вона тільки не зверталась: до прокуратури, до правоохоронних органів. По цій справі йде слідство. А слідство установлює вину сторін. Одного дня вона звернулась в одне із агентств нерухомості з метою знайти їй квартиру. Славнозвісне агентство кинулось виконувати свою роботу і підібрало квартиру, переконав бабцю дати аванс в розмірі три тисячі доларів, і при тому ретельно не перевіривши всіх документів. Як з’ясувалося, цей об’єкт вже був проданий місяць тому назад іншому покупцю. І виникає питання? – чи знало агентство про цей факт? Якщо так, тоді вони діяли в змові і разом з «покупцем» ошукали бабцю.

І ще один випадок стався біля десяти років тому в м. Житомирі район «виставка». Була здійснена угода купівлі-продажу квартири декілька разів. Яким же чином? Як відомо багато людей і в теперішній час також після угоди не поспішають іти в БТІ реєструвати своє майно. В ті часи ще не було єдиної комп’ютерної бази реєстрації угод і інформація про здійснення угод в відповідальні органи надходила з запізненням. Єдина комп’ютерна база була впроваджена десь в 2004 році. Тому цим скористалися шахраї. Вони звернулися до БТІ з проханням видачі дубліката на право власності, так як оригінали були втрачені, і звісно швиденько документи отримали. Вони з успіхом продали знову квартиру, поки туди не заселися справжні господарі, так як відомо, у нотаріуса обговорюється термін виселення, а за цей час злочинці без перешкод продали ще раз квартиру. Тому раджу покупцям які не впевнені в продавцях, одразу при купівлі-продажу отримувати ключі від квартири, а виписка старих господарів повинна бути здійснена обов’язково до моменту купівлі-продажу майна. Бо на жаль в м. Житомирі існує практика за згодою сторін виписувати попередніх власників після купівлі-продажу нерухомості: (наприклад: на протязі десяти робочих днів). Іноді з цього приводу виникають у нових власників неприємності, так як попередні господарі відмовляються звільняти квартиру в установлений термін. По цій причині суперечки переростають в тривалі війни, доки суд не прийме рішення про виселення цих громадян. А по друге, екс-власники, як правило не платять комунальні платежі, за цей час які прожили в чужій квартирі теж набігає чимала сума. Тому рекомендую, новим власникам квартир, як старі господарі не встигли виписатися до нотаріального оформлення, заставляти в агентстві нерухомості чи у себе по (домовленості) гарантійну суму, якої вистачило б вам на судові видержки. А в цілому бажаю успіхів нашим громадянам набування майна та уникати таких небезпечних моментів.

З повагою директор АН «Актив+» Форест С.В.
Наш адреса: м. Житомир, вул. Київська 37, ЦУМ(4 – й поверх,оф. № 18)
Тел.8(0412)46-23-87 (офіс)
E-mail: aktiv_plus7@ukr.net

www.aktiv-plus.com.ua

RuporZT


Коментарів: 1 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:52
За порушення кордону під час заборони в’їзду в Україну ...
Вчора 17:43
Лаявся та поривався битись: прикордонники затримали укр ...
Вчора 17:39
Київськими митниками вилучено номерний годинник «Джеймс ...
Вчора 17:23
Український кордон з ЄС буде європейського рівня
Вчора 17:20
Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду в районі п ...
Вчора 23:38
25 жовтня Україна переходить на зимовий час
Вчора 23:35
Будь-яка реорганізація на Укрзалізниці має покращувати ...
Вчора 23:32
МОН: Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотриманн ...
Вчора 23:29
Денис Шмигаль: Нарощення газовидобутку й досягнення ене ...
Вчора 23:26
Ольга Стефанішина: Україна уже впроваджує складні рефор ...
22 жовтня 14:51
У Житомирі затримали групу квартирників
22 жовтня 12:27
Нацполіція викрила схему штучного збільшення кількості ...
22 жовтня 09:39
Екологи: ТОВ «УТМР» систематично не допускає держінспек ...
21 жовтня 17:21
В центрі Житомира контррозвідка СБУ провела резонансне ...
21 жовтня 12:19
У Житомирі на вулиці Покровській в ДТП загинула жінка - ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення