На Житомирщині створюється велике україно-білоруське виробниче підприємство!

На Житомирщині створюється велике україно-білоруське виробниче підприємство!

24.02 09:50    
Як стало відомо Інтернет-порталу «Рупор Житомира», нещодавно на Житомирщині відбулася значна подія. До Черняхова з діловим візитом завітали гості – виробники Республіки Білорусь. Мета їх візиту - створення на базі відомих українського підприємства ТОВ «Нива-Експо» Торгової марки «Руден» і білоруського ВАТ «Рум’янцівське» спільної компанії. Зрозуміло, що в умовах всесвітньої кризи це дуже розумне рішення для обох сторін.

Кондитерські вироби марки «Руден», які виготовляє колектив підприємства ТОВ «Нива-Експо», добре відомі в Україні. А створили це успішне підприємство Андрій Руденький і його батько Олександр Андрійович. Останній – дуже відомий серед вітчизняних виробників керівник-професіонал. Між іншим, заради якості своєї продукції деякі складові для виробів підприємство доставляє не тільки з інших областей країни, а й навіть з далекої Нової Зеландії.

«Все вірно, - зазначає директор, - з дня заснування на нашому підприємстві діє девіз: «Наша якість – ваше здоров’є!». Ми ніколи не купуємо сумнівну сировину, навіть якщо за неї пропонують дуже низьку ціну. Такої неповаги до нашого споживача ми допустити не можемо. Але якщо на Житомирщині є якісна сировина, ми, звичайно ж, її використовуємо. Бо вважаємо, що кошти в першу чергу повинні залишатися в області. До речі, білоруське підприємство, з яким ми маємо укласти угоду, виготовляє дуже якісні молочні продукти».

Зустріч білоруських виробників на чолі з генеральним директором ВАТ «Рум’янцівське» Геннадієм Романенком, за присутності журналістів, відбулася в кабінеті голови місцевої райради Віктора Гуменюка. Розмова точилася навколо керівництва спільної компанії, статутних коштів, продукції, яка поширюватиметься в Україні і Білорусії, оперативної доставки та її перевезення через митний кордон. Бо ж, як відомо, молочна продукція має обмежені строки зберігання.

Актину участь в обговоренні спільного економічного проекту, за повідомленням газети «Ехо», взяв і заступник губернатор Володимир Дебой.

Під час зустрічі було вирішено призначити Олександра Руденького директором спільної компанії, а віце-директором – представницю білоруської сторони Жанну Заморську. В свою чергу Олександр Руденький, який дав згоду очолити цю українсько-білоруську компанію, відповідаючи на чисельні запитання журналістів, повідомив, що компанію буде зареєстровано в Чернякові і головний офіс розташовуватиметься теж у цьому місті.

За матеріалами газети «Ехо»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 12:58
Николаевская область: на территории коммунального предп ...
Сьогодні 12:58
Ивано-Франковская область: спасатели оказали помощь тра ...
Сьогодні 12:19
В Киеве работник СТО похитил «Шевроле»
Сьогодні 12:09
Столичные полицейские задержали злоумышленника, который ...
Сьогодні 12:08
В Киеве полицейские разоблачили мужчину с наркотиками
Сьогодні 11:20
Дніпровські аудитори протягом січня - серпня 2019 року ...
Сьогодні 11:16
Аудитори виявили фінансових порушень на суму 1,1 млн гр ...
Сьогодні 11:12
На одній з ділянок Держприкордонслужба продовжить апроб ...
Сьогодні 11:08
Кіровоградська область: за добу, що минула виникло 5 по ...
Сьогодні 11:04
Хмельницькі рятувальники ліквідували наслідки ДТП, у як ...
Вчора 15:35
У Житомирі на Малікова впав банер - травмовано чотирьох ...
19 вересня 10:14
В Управлінні захисту економіки в Житомирський області - ...
18 вересня 18:38
У Житомирі - ДТП за участі службового автомобіля поліці ...
18 вересня 15:45
Інформація про загрозу теракту у Житомирі не підтвердил ...
18 вересня 13:21
У Житомирі поліція перевіряє повідомлення про можливе з ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення