На Житомирщині створюється велике україно-білоруське виробниче підприємство!

На Житомирщині створюється велике україно-білоруське виробниче підприємство!

24.02 09:50    
Як стало відомо Інтернет-порталу «Рупор Житомира», нещодавно на Житомирщині відбулася значна подія. До Черняхова з діловим візитом завітали гості – виробники Республіки Білорусь. Мета їх візиту - створення на базі відомих українського підприємства ТОВ «Нива-Експо» Торгової марки «Руден» і білоруського ВАТ «Рум’янцівське» спільної компанії. Зрозуміло, що в умовах всесвітньої кризи це дуже розумне рішення для обох сторін.

Кондитерські вироби марки «Руден», які виготовляє колектив підприємства ТОВ «Нива-Експо», добре відомі в Україні. А створили це успішне підприємство Андрій Руденький і його батько Олександр Андрійович. Останній – дуже відомий серед вітчизняних виробників керівник-професіонал. Між іншим, заради якості своєї продукції деякі складові для виробів підприємство доставляє не тільки з інших областей країни, а й навіть з далекої Нової Зеландії.

«Все вірно, - зазначає директор, - з дня заснування на нашому підприємстві діє девіз: «Наша якість – ваше здоров’є!». Ми ніколи не купуємо сумнівну сировину, навіть якщо за неї пропонують дуже низьку ціну. Такої неповаги до нашого споживача ми допустити не можемо. Але якщо на Житомирщині є якісна сировина, ми, звичайно ж, її використовуємо. Бо вважаємо, що кошти в першу чергу повинні залишатися в області. До речі, білоруське підприємство, з яким ми маємо укласти угоду, виготовляє дуже якісні молочні продукти».

Зустріч білоруських виробників на чолі з генеральним директором ВАТ «Рум’янцівське» Геннадієм Романенком, за присутності журналістів, відбулася в кабінеті голови місцевої райради Віктора Гуменюка. Розмова точилася навколо керівництва спільної компанії, статутних коштів, продукції, яка поширюватиметься в Україні і Білорусії, оперативної доставки та її перевезення через митний кордон. Бо ж, як відомо, молочна продукція має обмежені строки зберігання.

Актину участь в обговоренні спільного економічного проекту, за повідомленням газети «Ехо», взяв і заступник губернатор Володимир Дебой.

Під час зустрічі було вирішено призначити Олександра Руденького директором спільної компанії, а віце-директором – представницю білоруської сторони Жанну Заморську. В свою чергу Олександр Руденький, який дав згоду очолити цю українсько-білоруську компанію, відповідаючи на чисельні запитання журналістів, повідомив, що компанію буде зареєстровано в Чернякові і головний офіс розташовуватиметься теж у цьому місті.

За матеріалами газети «Ехо»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:23
Посадовець ще одного заводу ДК «Укроборонпром» затриман ...
Вчора 19:02
24 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:28
На півдні тривають заходи з посилення прикордонної безп ...
Вчора 17:46
У січні 2020 року львівські аудитори забезпечили відшко ...
Вчора 17:20
Бенджамін Франклін не допоміг хабародавцям
Вчора 17:02
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
23 лютого 22:51
Путешествие на яхте: Или как разнообразить свой отдых
22 лютого 23:06
Выбор и покупка носков: От ценовой политики – до качест ...
21 лютого 23:01
Современные вертикальные жалюзи: От дизайна и качества ...
21 лютого 15:43
Как обезопасить свое жилье с помощью электромеханически ...
Вчора 10:50
Поліція: Вилучена у Житомирі граната – навчальна і не с ...
23 лютого 23:01
Житомирянин викрадав автомобілі у Києві та Чернігові. Ф ...
21 лютого 12:44
Контррозвідка СБУ попередила на Житомирщині збут понад ...
21 лютого 10:09
У Києві на залізничному вокзалі житомирянин пограбував ...
20 лютого 18:19
Виконувачу обов’язків керівника Житомирської митниці фі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення