На Житомирщині створюється велике україно-білоруське виробниче підприємство!

На Житомирщині створюється велике україно-білоруське виробниче підприємство!

24.02 09:50    
Як стало відомо Інтернет-порталу «Рупор Житомира», нещодавно на Житомирщині відбулася значна подія. До Черняхова з діловим візитом завітали гості – виробники Республіки Білорусь. Мета їх візиту - створення на базі відомих українського підприємства ТОВ «Нива-Експо» Торгової марки «Руден» і білоруського ВАТ «Рум’янцівське» спільної компанії. Зрозуміло, що в умовах всесвітньої кризи це дуже розумне рішення для обох сторін.

Кондитерські вироби марки «Руден», які виготовляє колектив підприємства ТОВ «Нива-Експо», добре відомі в Україні. А створили це успішне підприємство Андрій Руденький і його батько Олександр Андрійович. Останній – дуже відомий серед вітчизняних виробників керівник-професіонал. Між іншим, заради якості своєї продукції деякі складові для виробів підприємство доставляє не тільки з інших областей країни, а й навіть з далекої Нової Зеландії.

«Все вірно, - зазначає директор, - з дня заснування на нашому підприємстві діє девіз: «Наша якість – ваше здоров’є!». Ми ніколи не купуємо сумнівну сировину, навіть якщо за неї пропонують дуже низьку ціну. Такої неповаги до нашого споживача ми допустити не можемо. Але якщо на Житомирщині є якісна сировина, ми, звичайно ж, її використовуємо. Бо вважаємо, що кошти в першу чергу повинні залишатися в області. До речі, білоруське підприємство, з яким ми маємо укласти угоду, виготовляє дуже якісні молочні продукти».

Зустріч білоруських виробників на чолі з генеральним директором ВАТ «Рум’янцівське» Геннадієм Романенком, за присутності журналістів, відбулася в кабінеті голови місцевої райради Віктора Гуменюка. Розмова точилася навколо керівництва спільної компанії, статутних коштів, продукції, яка поширюватиметься в Україні і Білорусії, оперативної доставки та її перевезення через митний кордон. Бо ж, як відомо, молочна продукція має обмежені строки зберігання.

Актину участь в обговоренні спільного економічного проекту, за повідомленням газети «Ехо», взяв і заступник губернатор Володимир Дебой.

Під час зустрічі було вирішено призначити Олександра Руденького директором спільної компанії, а віце-директором – представницю білоруської сторони Жанну Заморську. В свою чергу Олександр Руденький, який дав згоду очолити цю українсько-білоруську компанію, відповідаючи на чисельні запитання журналістів, повідомив, що компанію буде зареєстровано в Чернякові і головний офіс розташовуватиметься теж у цьому місті.

За матеріалами газети «Ехо»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:28
22 березня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзд ...
Сьогодні 18:09
На території України проходять цільові профілактичні за ...
Сьогодні 17:29
Понад 20 тисяч пачок прихованих сигарет прикордонники в ...
Сьогодні 15:24
Військовою прокуратурою викрито колишнього військовослу ...
Сьогодні 13:32
СБУ изъяла военные средства поражения в Виннице
Сьогодні 19:15
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вы ...
Сьогодні 11:34
Харківські аудитори з початку 2019 року відшкодували вт ...
Сьогодні 11:29
Ліквідовано канал контрабанди в Україну психотропних за ...
Сьогодні 11:23
Ігор Жданов: Водно-спортивний комплекс у Коломиї буде в ...
Сьогодні 11:17
Профільний комітет ВРУ визнав задовільною роботу Мінмол ...
Вчора 08:44
Житомирянка постачала цукерки з амфетаміном в СІЗО Іван ...
20 березня 09:57
У Житомирі затримали чоловіка, засудженого за спричинен ...
20 березня 08:44
На Київщині поліцейський застосував табельну зброю, щоб ...
13 березня 17:13
У Житомирі затримано чоловіка, який у залі суду погрожу ...
11 березня 10:48
На Житомирщині дві моторошні ДТП з пішоходами, які рапт ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення