На Житомирщині створюється велике україно-білоруське виробниче підприємство!

На Житомирщині створюється велике україно-білоруське виробниче підприємство!

24.02 09:50    
Як стало відомо Інтернет-порталу «Рупор Житомира», нещодавно на Житомирщині відбулася значна подія. До Черняхова з діловим візитом завітали гості – виробники Республіки Білорусь. Мета їх візиту - створення на базі відомих українського підприємства ТОВ «Нива-Експо» Торгової марки «Руден» і білоруського ВАТ «Рум’янцівське» спільної компанії. Зрозуміло, що в умовах всесвітньої кризи це дуже розумне рішення для обох сторін.

Кондитерські вироби марки «Руден», які виготовляє колектив підприємства ТОВ «Нива-Експо», добре відомі в Україні. А створили це успішне підприємство Андрій Руденький і його батько Олександр Андрійович. Останній – дуже відомий серед вітчизняних виробників керівник-професіонал. Між іншим, заради якості своєї продукції деякі складові для виробів підприємство доставляє не тільки з інших областей країни, а й навіть з далекої Нової Зеландії.

«Все вірно, - зазначає директор, - з дня заснування на нашому підприємстві діє девіз: «Наша якість – ваше здоров’є!». Ми ніколи не купуємо сумнівну сировину, навіть якщо за неї пропонують дуже низьку ціну. Такої неповаги до нашого споживача ми допустити не можемо. Але якщо на Житомирщині є якісна сировина, ми, звичайно ж, її використовуємо. Бо вважаємо, що кошти в першу чергу повинні залишатися в області. До речі, білоруське підприємство, з яким ми маємо укласти угоду, виготовляє дуже якісні молочні продукти».

Зустріч білоруських виробників на чолі з генеральним директором ВАТ «Рум’янцівське» Геннадієм Романенком, за присутності журналістів, відбулася в кабінеті голови місцевої райради Віктора Гуменюка. Розмова точилася навколо керівництва спільної компанії, статутних коштів, продукції, яка поширюватиметься в Україні і Білорусії, оперативної доставки та її перевезення через митний кордон. Бо ж, як відомо, молочна продукція має обмежені строки зберігання.

Актину участь в обговоренні спільного економічного проекту, за повідомленням газети «Ехо», взяв і заступник губернатор Володимир Дебой.

Під час зустрічі було вирішено призначити Олександра Руденького директором спільної компанії, а віце-директором – представницю білоруської сторони Жанну Заморську. В свою чергу Олександр Руденький, який дав згоду очолити цю українсько-білоруську компанію, відповідаючи на чисельні запитання журналістів, повідомив, що компанію буде зареєстровано в Чернякові і головний офіс розташовуватиметься теж у цьому місті.

За матеріалами газети «Ехо»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:12
22 травня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 17:35
Громадянин Туреччини намагався вивезти до РФ викрадене ...
Сьогодні 17:17
У Держприкодонслужбі тривають збори з інспекторським ск ...
Сьогодні 16:49
На Львівщині українець розгулював з боєприпасами непода ...
Сьогодні 15:29
Морська охорона забезпечує захист і режим свободи відкр ...
Вчора 18:23
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на ср ...
Вчора 15:47
Рева: Агенція НАТО з підтримки надає колосальну допомог ...
Вчора 15:38
Навіщо вакцинуватися дорослим, - пояснює Ольга Стефаниш ...
Вчора 15:34
У Тернопільській області розроблена дорожня карта рефор ...
Вчора 15:21
Городские новости в Интернете: Их объективность и опера ...
20 травня 15:57
ТОП-посадовця, який вимагав «відкат» за будівельні робо ...
20 травня 08:40
Киянин та двоє мешканців Черкащини постраждали під час ...
18 травня 18:50
У Житомирі під вартою та цілодобовим домашнім арештом п ...
17 травня 21:48
Як столичні ТОП-керівники вимагали «відкат» за підписан ...
17 травня 18:59
В.о. Голови ДСЗУ викрито на отриманні 480 тис грн за пі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення