Володимир Арешонков: «Краще особливо не ризикувати, бути в міру щедрими та залишатися оптимістами»

30.12 10:21    
Володимир Арешонков: «Краще особливо не ризикувати, бути в міру щедрими та залишатися оптимістами»

Напередодні Нового року ми у своїх сподіваннях на краще починаємо вірити у прикмети, ворожіння і гороскопи. Символом 2017-го є Вогняний Півень, який, власне, і визначатиме хід наступного року. Чи впливає знак зодіаку на характер і життя людини, чи стануть риси, притаманні тому чи іншому знаку, вирішальним для нашого подальшого життя? Ми перевірили це шляхом експерименту, в якому погодився взяти участь народний депутат України Володимир Арешонков, який народився саме в рік Півня.

– Володимире Юрійовичу, перш ніж аналізувати Вашу особистість з погляду астрологів, дозвольте декілька традиційних новорічних питань. Що запам’яталось із дитинства про святкування Нового року?
– Новий рік – це свято, яке асоціюється у мене з дитинством і дуже великою кількістю снігу. А ще пам’ятаю, як завжди хотілося солодощів. Батьки прикрашали ялинку цукерками, які притягували до себе якоюсь неймовірною силою, перед якою встояти я просто не міг. Акуратно розгортав обгортки, витягував цукерки і був абсолютно впевнений в тому, що батьки не помітили мою маленьку аферу.

– Чи збулись у дорослому житті якісь Ваші дитячі мрії?
– У підлітковому віці мріяв про мотоцикл, і вже в старших класах почав самостійно заробляти гроші (переносив апаратуру музикантам). Можна сказати, що я самостійно втілив у життя власну дитячу мрію.

– Чи вірите Ви у гороскопи, астрологічні прогнози, і на скільки притаманні Вашому характеру риси господаря наступного року Півня?
– У гороскопи не вірю або, можливо, не цікавився цим на стільки, аби вірити чи не вірити. Ніколи гороскопи чи прогнози не впливали на мої рішення.

– Ми пропонуємо Вам по-новому подивитися на себе. Можливо, Ви зміните своє ставлення і до себе, і до різних зіркових пророцтв. Отже, люди, що народились під знаком Півня, люблять бути в центрі уваги. А Ви?
– Зараз, звичайно, намагаюсь уникати публічності, але в юності мріяв вступити до театрального інституту. Та знайомі батьків переконали мене цього не робити, а радили стати військовим. Двічі намагався вступити у військовий вуз, обравши при цьому факультет культурно-масової роботи. Та й любов до музики, робота у вокально-інструментальному ансамблі все таки спонукали до публічності, і тоді мені це подобалось.

– Півні дуже вимогливі до оточуючих і прагнуть обіймати керівні посади. Чи могли б Ви підтвердити це фактами свого життя?
– Так, я, дійсно, дуже вимогливий і до себе, і до інших. З часом навчився не очікувати багато від людей, щоб не розчаровуватись. А що стосується трудового шляху, то, справді, завжди обіймав керівні посади. Пройшов шлях від керівника станції юних техніків до заступника голови обласної ради. Був і заступником міського голови, і головою РДА, і ректором.

– Ось ще кілька характеристик, притаманних Півням: вони виважено щедрі і не люблять ризикувати. А наскільки щедрий і ризикований Арешонков?
– Я не можу сказати, що я щедрий, адже нелегке дитинство наклало певний відбиток. Тому, коли в мене є чим ділитись, я ділюсь, але завжди в розумних межах. Ризикувати, дійсно, не люблю, як правило, детально обдумую кроки та наслідки.

– Чоловіки-«Півні» стильні і дуже комфортно почуваються в товаристві жінок. Щодо стилю, то, безперечно, Ви завжди відповідали цій характеристиці… А от як щодо жінок?
–Люблю все гарне і стильне – це однозначно. Це ж стосується і жінок, у їхньому товаристві завжди почуваюсь комфортно, ну і звичайно, звертаю увагу, коли жінка одягнена стильно.

– Тож виходить, що гороскопи дають правдиву характеристику?
– В якійсь мірі я вже готовий тепер з цим погодитись, але покладатися на зірки все ж не буду.

– Яким був для Вас 2016 рік і що чекаєте від 2017?
– Це був рік усвідомленої роботи в парламенті, коли я вже чітко знаю, як працює цей механізм, чого від кого можна чекати. В мене були і залишаються очікування щодо роботи нового уряду, який узяв на себе велику відповідальність. Як і багато хто, я сподіваюсь на ефективну роботу. Наскільки це вдасться - покаже час.
Головне у 2017 році, щоб наше суспільство не перетворилось на курник, коли той, хто вище всівся на сідалі, клює в голову того, хто нижче. Це вже з погляду Року Півня.

– Щодо 2017 року, більш конкретні прогнози: мир чи війна, розквіт чи падіння, чи готуватися суспільству до виборів?
Думаю, виборів не буде, хоча ніхто не може цього знати на 100 відсотків.
Якби мені не хотілося б сказати, що в Україні запанує мир, але я реаліст і розумію, що конфлікт на Сході у 2017 не завершиться, оскільки немає єдиного бачення, як упоратися з цим конфліктом. Розквіту, в тому розумінні, як ми цього хочемо, однозначно не буде.
Експерти кажуть, що наша економіка досягла дна, тому потрібно з усією силою відштовхнутись від нього. Мій прогноз оптимістичний.

– Якщо підсумувати нашу розмову, то, виходить, що з огляду на те, що у наступному році володарюватиме Півень, ми маємо покладатися на себе, особливо не ризикувати, бути в міру щедрими, а також не переставати бути оптимістами?
– А ще хотів би додати, що не варто породжувати негатив, адже його останнім часом у нашому суспільстві дуже багато, і ми в ньому уже загубилися. Більше позитиву, оптимізму, бо думки матеріальні: який сигнал ми посилаємо - такий і отримуємо у відповідь.

Спілкувалася Наталія ЧИЖЕВСЬКА

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 10:36
В Херсоне на пляже в Гидропарке спасатели пришли на пом ...
Сьогодні 10:36
На Тернопольщине ликвидировали пожар емкостей с биоэтан ...
Вчора 13:33
На Кировоградщине СБУ перекрыла международный канал тор ...
Вчора 13:32
На Буковине СБУ прекратила действие нелегальной сети бе ...
Вчора 13:03
Ровенская область: спасатели ликвидировали возгорание в ...
22 червня 11:23
Як будувати дружні відносини зі ЗМІ, навчали представни ...
21 червня 22:27
Верховний Суд підтримав НАБУ у боротьбі з непрозорими з ...
21 червня 13:51
Геннадій Зубко та Посли G7 у Кіптівській ОТГ обговорили ...
20 червня 18:33
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на че ...
20 червня 16:10
В госсобственность возвращено здание «Банка крови»
Сьогодні 10:37
На Житомирщині - чергові жертви шахраїв
22 червня 19:18
Військова прокуратура розслідує факт розтрати на Житоми ...
22 червня 12:15
У Житомирі затримали шахрайок, які «знімали порчу». ФОТ ...
21 червня 23:10
У Житомирі працівника комбінату обікрали прямо у роздяг ...
21 червня 16:17
СБУ блокувала контрабанду культурних цінностей до Росії
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення